To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum ACES Polska

Relacje z zawodów - otwarcie sezonu ESA - I zawody PP ESA

jacek - 2015-03-04, 20:22

alenik napisał/a:
Na następne zawody i ja się pojawie z nowiutkim Albatrosem.

Już się nie mogę doczekać :-]

A na treningi zapraszamy do Warszawy :)

mirolek - 2015-03-05, 08:54

Chytry plan podglądnąć trening Eskadry Kraków :mrgreen:
ale nic z tego, trenujemy na naszej ziemi a efekty zobaczycie na koniec roku gdy odbierzemy Wam Puchar.

ms

klopot - 2015-03-05, 18:33

Zawody i po zawodach tak mocno je przeżywałem na sam koniec poczułem się jakoś inaczej grypa powaliła do pościeli.
Dziś jak czytam to jestem zadowolony nawet jak amputowano mojemu Spadowi ogonek. Pomoc lekarza Ca nawet. Niewinem komu dziękować za szybką pomoc. Model wystartował nawet nie mając możliwości sterowania sterem wysokości i kierunku. Po wylądowaniu cieszyłem się bez opanowania .
Pragnę podziękować wszystkim uczestnikom a w szczególności Arkowi.
Wice prezesowi Ligi Przyjaciół Polskiego Lotnictwa Pani Beacie Rzęca za przybycie na rozdanie nagród. Współ sponsorem pucharów .
Dziś jeszcze lekko nosek siąpi zerkam za okno a tam taka sama pogoda na zawodach dopisała lekko odbiega od” Zimowej”.
Puchar Ładny i Waleczny pokazał ubóstwo modeli WW II obrzynki talentu jak deskowe latadełka a finał odbył się !!!!
Piękno wręcz majstersztyk okazały modele WW I tu maiłem wiele kontrowersji jednak większość zagłosowała za modelem Michała dobry model jak i sam pilot tej maszyny jeszcze raz brawo.

Wodzu - 2015-03-05, 22:15

Witam.
Moze trochę jaśniej,który Michał i który model ?
A kto wygrał przelot pod bramką ?
Pozdrawiam Wojtek.

pacek - 2015-03-05, 22:25

przelot pod bramką nie został roztrzygnięty, aczkolwiek niewielu udało się przelecieć pod. Trzeba by przemyśleć i dopracować zasady zabawy, generalnie był wielki pie....... , i nie nadążałem z wymianą słupków.
Wodzu - 2015-03-05, 23:33

He,bo słupki trzeba było betonowe albo z amelinium przygotować :wink:
meteor - 2015-03-09, 23:32

Słupki to może z makaronu do pływania by się sprawdziły, powinny się położyć przy dzwonie i jakotako stać :wink:
klopot - 2015-03-10, 06:11

Poproszę o fotki innych z pucharami porostu więcej :wink:
jacek - 2015-03-10, 10:21

meteor napisał/a:
Słupki to może z makaronu do pływania by się sprawdziły, powinny się położyć przy dzwonie i jakotako stać :wink:

Ciekawy pomysł :D
Przejrzałem te na makarony i wyglądają całkiem obiecująco.
Tylko ciekawe co się będzie z nimi działo przy silnym wietrze...

JacekK - 2015-03-10, 18:40

Styropian też leci przy silnym wietrze...