To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum ACES Polska

Relacje z zawodów - 3. Bitwa o Wieluń 9 czerwca 2018

Grzegorz_N - 2018-06-11, 09:45
Temat postu: 3. Bitwa o Wieluń 9 czerwca 2018
Dziekuję wszystkim za przybycie, udział w zawodach i niepowtarzalną, sympatyczną atmosferę
Oczywiście zapraszamy za rok!
Wyniki wpiszą osoby odpowiedzialne za to, ode mnie paczka zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/yXVGxmkkGwt7P2RLA

relacje w lokalnych mediach wkrótce, dziekuję za wywiady!

Grzegorz_N - 2018-06-12, 09:36

relacja na antenie Radia ZW:
http://www.radiozw.com.pl...e=news&id=28505

wywiad z Wodzem:
http://www.radiozw.com.pl...e=guest&id=2666

żeby odsłuchać dzwięk wymagany jest flash

mirolek - 2018-06-14, 06:48

Dziękuję organizatorom za przygotowanie zawodów oraz sprawne ich przeprowadzenia a wszystkim zawodnikom za dobry klimat kolejnej rywalizacji w PP ESA 2018r

Pogoda jak zawsze w Wieluniu była doskonała i chyba pierwszy raz w tym sezonie nie zwiewało modeli. Przyjazny stadion, trawa sprowadzona chyba z kortów tenisowych Rolland Garos i smaczny obiad to w całości wymarzony klimat do całodziennych walk ESA :-)
Nie jest zatem dziwne, że rywalizacja była zacięta i emocjonująca do samego końca. Patrząc na niektórych kolegów, ich technikę lotu oraz osiągane wyniki mam wrażenie, że oddychają aircombatem :-) chyba nie pracują, nie uczą się, nie śpią i nie jedzą a jedynie całymi dniami trenują - gratuluję zwycięzcom i bardzo się cieszę, że kolejny raz było mi dane z wami rywalizować.

Mirek

skidan - 2018-06-14, 18:00

To skoro weszli na tak wysoki poziom to najwyższa pora przejść do "Dorosłego Combatu" :mrgreen: Zachęcam Serdecznie.
Autsajder1983 - 2018-06-14, 20:10

Wielkie dzięki za wspaniałą organizację, jak zawsze przepyszne jedzenie:)
Gratuluje Zbyszkowi pierwszego miejsca. Bardzo dobrze widoczny model na tle drzew był znakomitym pomysłem:) Zbyszek: "Ja sobie tylko tam latam" - obyś tak latał jak najczęściej.

Cały czas się zastanawiam co to się działo, że nasza eskadra sama się eliminowała z walki.
Podejrzewam, że jakieś skomplikowane systemy naprowadzania zostały wpakowane w nasze modele:) Znalazłem podpiłowany krzyżak od silnika - DYWERSJA???:)

W Płocku trzeba bardziej modeli pilnować:)

Piotrek B - 2018-06-15, 07:12

A wyniki, to mógłby mi ktoś przesłać, bo się znowu robią zaległości...
mirolek - 2018-06-15, 07:15

Dywersja nic nie daje :-( ... w jednej rundzie zdobywacie tyle punktów co ja w trzech a cięcie słupków na cztery razy to już naprawdę jest przesada. Mam nadzieję, że w Płocku czołgi będą skutecznie bronić celów naziemnych :-)

ms

Piotrek B - 2018-06-15, 07:33

skidan napisał/a:
To skoro weszli na tak wysoki poziom to najwyższa pora przejść do "Dorosłego Combatu" :mrgreen: Zachęcam Serdecznie.

Daniel, a masz wątpliwości kto zostanie pojutrze Mistrzem Polski w 1/12?;-)

Ecik - 2018-06-15, 10:09

Hehe, Skidan się napnie i kolejny raz przegra z uszkodzonym modelem. Koledzy z esy nie przejdą do prawdziwego Kombatu, bo nastąpi szybka weryfikacja , w pilotażu lub finansowa :mrgreen: , a korty w tam gdzie Mirek pisze to raczej są ceglaste.
Piotrek B - 2018-06-15, 11:15

Ecik napisał/a:
Koledzy z esy nie przejdą do prawdziwego Kombatu, bo nastąpi szybka weryfikacja , w pilotażu lub finansowa :mrgreen:

A ja właśnie tych Kolegów obstawiam pojutrze na pudle :razz:
Przyjmuje ktoś zakłady?