To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum ACES Polska

Relacje z zawodów - Akcja Berlin

Ecik - 2019-07-06, 18:11
Temat postu: Akcja Berlin
Komunikat z akcji Berlin: Jak donosi nasz korespondent berliński z telefonogramu wynika że akcja Berlin została zakończona wielkim sukcesem. Wróg uciekał gdzie mógł, jedni nawet zamieszkali z kretami na dłuższy czas. Strat własnych nie odnotowano nie licząc niewielkich obtarć i jednej usterki w czacie wrzutu ładunku nad celem. Kolejne gratulacje i pochwała w rozkazie dla naszych dzielnych chłopców.
Grzechu - 2019-07-08, 23:09

Na wyjeździe punkty liczą się podwójnie! Gratulacje!
Grzechu - 2019-07-08, 23:11

foto
Wodzu - 2019-07-10, 14:03

Po zeszłorocznym EC w Krakowie byłem zaskoczony bardzo wysokim poziomem i sposobem latania Czechów.Najlepiej uczyć się w boju,więc wmyśliłem,że dobrze by było pojechać w 2019 na EC do Czech,Niemiec i Austrii lub na Słowację tym bardziej,że w Polsce mają być tylko 4 zawody ACES.Na pierwszy EC w Kyjovie z planowanych 5 pilotów z Polski pojechał tylko Mirolek i z opowiadań wiem,że nie żałuje,ja natomiast żałowałem bo nie miałem środka transportu.Drugi EC w Berlinie wyskoczył w kalendarzu zupełnie niespodziewanie i Grzesiek po zabiciu różowego Spitfire nie miał sprzętu na zawody,więc ten EC też sobie całkiem odpuściłem i inni też.Niespdziewanie w piątek rano zadzwonił do mnie Tomek B. i poinformował mnie o zamiarze wyjazdu na EC do Berlina,bo uda się wyjazd pogodzić z pracą.Nie byłem tym za bardzo zachwycony,bo miałem masę spraw do załatwienia w piątek i jeszcze dwa modele do naprawy a oprócz tego powiedziałem w domu ,że następne zawody dopiero na koniec sierpnia.Po lekkich perturbacjach przebrnąłem przez wszystkie komplikacje i po naprawie modeli o 01.30 poszedłem spać aby ze śpiewem na ustach wstać po 3 godzinach i wyruszyć na podbój nieba nad Berlinem.
Części drogi nie pamiętam,bo jak się obudziłem to po prawej stronie autostrady co jakiś czas było miasto Ausfart i myślałem,że jeżdzimy w kółko.Na szczęście Marek B. był najprzytomniejszy z nas i na miejsce dotarliśmy po 3,5 godz. jazdy.
C.d.n. pozdrawiam Wojtek.

jantar87 - 2019-08-09, 20:21

Wojtku, daj jakieś zdjęcia :)
Wodzu - 2019-08-13, 07:58

Ja prawie nigdy nie robię zdjęć na zawodach.Zapytam Marka i Tomka czy coś popstrykali.
Pzdr. Wojtek.

Ecik - 2019-08-13, 11:17

Kolega Jantar87 chce potwierdzenia zdjęciowego niezwykle udanej akcji berlin. Gruzy jednak słabo wychodzą na zdjęciu.