To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum ACES Polska

Eskadry - mobilizacja !!!!!!!

pacek - 2013-04-08, 18:31
Temat postu: mobilizacja !!!!!!!
Piloci OTB, zima tego roku była wyjątkowo długa, ale jak donosi nasz wywiad jej rychły koniec jest już bliski.

Nasz wywiad donosi również o tym, że WPS budzi się już ze snu zimowego i nieudolnie próbuje wyprowadzić maszyny ze swoich zimowych barłogów.

Na razie nie zaobserwowano żadnej wrogiej maszyny w powietrzu, ale trzeba być czujnym, bo jak pokazuje historia WPS jest wredny i podstępny.

Tam gdzie jest to możliwe należy więc rozpocząć loty patrolowo-treningowe.

Na pierwszą potyczkę w GK musimy być przygotowani na 100% aby wybić WPS-owi z głowy ich rojenia o zwycięstwie.

GM OTB Pacek

WDOWI - 2013-04-09, 17:02

he he myśmy już nasze maszyny przewietrzyli :mrgreen: ,jak miło jest polatać czymś konkretnym zwłaszcza że 20 kwietnia rozpoczynamy sezon bitwą w Czechach :mrgreen:
Piotrek B - 2013-04-09, 17:17

Ballilke też mi przewietrzyliście?? :mrgreen: Mój hangar prawie przygotowany. Niedługo pierwsi zwiadowcy lecą rozglądać się za wrogiem.
WDOWI - 2013-04-10, 09:40

Piotrek Balilka jeszcze w hangarze :mrgreen: , przechodzi przegląd wiosenny, ulotniona będzie pod koniec kwietnia ze względów na moce przerobowe mechaników :twisted: po przeglądzie niezwłocznie przetransportowana będzie do zamiejscowego hangaru Eskadry Czarnych Orłów w Płocku :mrgreen:
pacek - 2013-04-10, 09:52

WDOWI napisał/a:
Piotrek Balilka jeszcze w hangarze , przechodzi przegląd wiosenny, ulotniona będzie pod koniec kwietnia ze względów na moce przerobowe mechaników po przeglądzie niezwłocznie przetransportowana będzie do zamiejscowego hangaru Eskadry Czarnych Orłów w Płocku

Panowie Piloci proszę o szyfrowanie wiadomości, bo jak pisałem wcześniej WPS wredne i podstępne jest i pewnie cały czas prowadzi nasłuch.

A z drugiej strony może niech wiedzą, że OTB to potęga i że każdego kto podniesie na nas rękę spotka zasłużona kara. :mrgreen:

WDOWI - 2013-04-10, 10:00

niech prowadzą nasłuch ,nam to nie straszne i tak zostaną pokarani sromotnie. :twisted:
Papa Smerf - 2013-04-14, 21:02

Czołem piloci Wielkiego Zwycięskiego Sojuszu.

Ostatnio pojawiły się pogłoski o rzekomej mobilizacji siły OTB.
Sztab Generalny WZS po raz kolejny informuje, że siły ? :roll: OTB zostały w ubiegłym roku zniszczone. Kilku ocalałych 'pilotów' :grin: trafiło do obozów jenieckich. Fakt jakoś w pod koniec grudnia okzało się, że garstka z obozów uciekła wybierając głód i pragnienie zamiast darów od głównego filantorpa - por. Prezesa.
Otóż Sztab Generalny zapewnia, że nie ma potrzeby mobilizacji ani uzyskiwania większej gotowości bojowej ponad zwykłą.
11 maja 2013 przylatujemy gotowymi do boju maszynami na NASZE POLE W GÓRZE KALWARII jedynie w celach ćwiczebnych.
Zaleca się jednak zwiększoną ostrożność ze względu na możłiwość działania V kolumny OTB.

z wyrazami szacunku dla bohaterskich pilotów WZS dow. sił połączonych
gen, PAPA