Jestem chętny na ten wyjazd mamy plan wraz z Mirolkiem jechać już w piątek
Sokolov Czechy 4.07.2026
Sokolov Czechy 4.07.2026
Siemanko ! Na zawodach w Krakowie był poruszony wyjazd na Czechy do miejscowości Sokolov.
Jestem chętny na ten wyjazd mamy plan wraz z Mirolkiem jechać już w piątek
. Ktoś jeszcze chętny ?
Jestem chętny na ten wyjazd mamy plan wraz z Mirolkiem jechać już w piątek
Huraaaa!!
Re: Sokolov Czechy 4.07.2026
Wiesz, jeździmy tam już od jakiegoś czasu. Też planujemy jechać w piątek.
Dobrze że zdecydowaliście się na przyjazd. Im więcej osób, tym lepiej.
Dobrze że zdecydowaliście się na przyjazd. Im więcej osób, tym lepiej.
Re: Sokolov Czechy 4.07.2026
liże rany po zawodach
Klei się domek do elektryka a kadłub poległego w kolizji Thuna zastąpi nowy, gotowy i polakierowany juz dawno kadłub z zapasów zimowych ...czyli za kilka dni będę gotowy.
Dajcie znać jak będziecie się rejestrować
ms
Klei się domek do elektryka a kadłub poległego w kolizji Thuna zastąpi nowy, gotowy i polakierowany juz dawno kadłub z zapasów zimowych ...czyli za kilka dni będę gotowy.
Dajcie znać jak będziecie się rejestrować
ms
Re: Sokolov Czechy 4.07.2026
Na ich kombatowej stronie są formularze rejestracyjne. Ostatnio chyba tam wpisywałem.
Re: Sokolov Czechy 4.07.2026
"4 cervenec" ... czyli nasz lipiec to "bitva-o-kobri-kuzi" - zakładam, że to właśnie ujęty w kalendarzu Sokolov
.... choć nie wynika to z żadnego opisu
ms
ms
Re: Sokolov Czechy 4.07.2026
Dokładnie tez mam taka rozkminę
Huraaaa!!
Re: Sokolov Czechy 4.07.2026
Tak, to te zawody.