BITWA O WAWEL 2021

Zawody i imprezy ACES
tb86
Rookie

Re: BITWA O WAWEL 2021

Post autor: tb86 »

Szkoda że zawody się nie odbędą...
W zaproponowanym nowym terminie są zawody
Narva (Estonia) WWII; IV stage; EC Estonia
Na które mamy plany jechać
Czy da się to uwzględnić żeby nie pokrywać EC z naszymi krajowymi zawodami
Awatar użytkownika
mirolek
Rookie
Kontakt:

Post autor: mirolek »

oczywiście .... możemy zorganizować zawody tydzień wcześniej albo tydzień później.
Końcem sierpnia mają być MP dlatego chciałem trochę odsunąć w czasie Kraków aby dało się sprzęt naprawić :-)

Czy jest gdzieś oficjalny kalendarz zawodów europejskich?

ms
tb86
Rookie

Awatar użytkownika
AQUARIUS
Rookie

Post autor: AQUARIUS »

Rozsądna decycja. Jest spora szansa, że we wrześniu będę. O pandemię bym się nie przejmował. Do zobaczyska!
tb86
Rookie

Robienie zawodów w 5 osób sensu nie ma ale mam wrażenie że ostatnio mniej nas lata...
Patrząc w core na listę aktywnych pilotów... A zapomniałem w core nic niema 😐
Awatar użytkownika
AQUARIUS
Rookie

Post autor: AQUARIUS »

ale mam wrażenie że ostatnio mniej nas lata..
Bez przesady - u nas była rekordowa frekwencja :twisted: Moim zdaniem wakacje to nie najlepszy moment na zawody.
Awatar użytkownika
mirolek
Rookie
Kontakt:

wakacje to nie najlepszy moment na zawody.
Ilość zgłoszeń pokazała że to prawda choć patrząc na kalendarz europejski w miesiącach wakacyjnych (lipiec -sierpień) zawodów jest dość sporo.
Zobaczymy jak będzie jesienią.

W Płocku było sporo zawodników zarówno w ESA jak i ACES. Nie podzielam zatem opinii że mało nas lata choć do frekwencji sprzed kilku lat gdy w ESA startowało 35-45 zawodników raczej daleko.

ms
Awatar użytkownika
mirolek
Rookie
Kontakt:

Nastała jesień - czas na KRAKÓW :)

Stowarzyszenie Aircombat Kraków zaprasza na zawody aircombat modeli skalowanych w dniu 18.09.2021r

Dzięki życzliwości kolegów z RC Model Club Czarnochowice, zawody odbędą się na prywatnym lotnisku w Brzegach z doskonałym dojazdem od strony autostrady A4 i obwodnicy Krakowa S7
https://www.google.com/maps/place/Lotni ... E1sbFJFQUU

rejestracja zawodników do czwartku - 16.08.2021r na adres: wesoly_mirolek@interia.pl

potwierdzenie udziału w dniu zawodów od godz. 9.30 do 10.00

start zawodów : godz. 10.00

trzy rundy eliminacji ww1 + trzy rundy eliminacji ww2

ok. 14.30 obiad

ok. 15.00 walki finałowe

ok. 16.00 zakończenie zawodów

uwagi ogólne:

Każdy zawodnik musi mieć nadany numer identyfikacyjny i oklejony swoim numer model zgłoszony do zawodów

Każdy zawodnik musi posiadać ubezpieczenie OC

Zapewniamy dostęp do prądu (agregat ok.3kW)

Serdecznie zapraszamy

Mirek
PawelS

Post autor: PawelS »

A miały być zawody 11-12 września i tak miałem zaplanowane.W nowym terminie na 99% nie będę mógł przyjechać. Szkoda, bo brakuje mi naszych "Combatowych" spotkań.Paweł S
Awatar użytkownika
mirolek
Rookie
Kontakt:

Niestety współpraca z Aeroklubem nie ułożyła się najlepiej po odwołaniu zawodów w lipcu. Proponowany termin 11.09 rozegrania zawodów nie został zaakceptowany a kolejny proponowany czyli 18.09 też okazał się kolizyjny :-(
Jasno dano mi do zrozumienia, że mnie tam nie chcą, dlatego nastąpiła zmiana lotniska.
Niestety rzeczywiśtość po_Covidowa jest taka, że skończyły się dotacje z miasta dla Aeroklubu i cała sekcja modelarska przy Aeroklubie przestała istnieć - nie ma już pracowni modelarskie i nie ma żadnej aktywności modelarzy w Pobiedniku. Jeszcze latem, mimo rozpadu sekcji modelarskiej miałem pozwolenie na organizację zawodów a teraz już nawet nikt ze mną o tym nie chce rozmawiać. Reasumując - nie mamy kasy od miasta na działalność modelarzy na terenie AK ....to spadajcie na drzewo.

Bardzo mi przykro, że nie dasz rady przyjechać, chciałem swoją Balillę skonfrontować w powietrzu z twoim jednopłatem.

ms
ODPOWIEDZ