Kalendarz zawodów 2022

Zawody i imprezy ACES
Awatar użytkownika
AQUARIUS
Rookie

Kalendarz zawodów 2022

Post autor: AQUARIUS »

Czołem! W tych niepewnych czasach na wagę złota są rzeczy pewne i niezmienne, na których ludzkość może oprzeć swój nieszczęsny byt ;) . Ot choćby terminy kolejnych zawodów. Proponuje zacząć planować terminarz na następny sezon i żeby ośmielić niezdecydowanych zaklepuję termin ostatnich już zawodów w Płocku na 18-19.06.2022. Zobaczymy czy się uda...
Ostatnio zmieniony pn gru 20, 2021 7:07 am przez AQUARIUS, łącznie zmieniany 1 raz.
Ecik
Ace Pilot

Re: Kalendarz zawodów 2022

Post autor: Ecik »

No jak ostatnie to będę jako zawodnik. :lol:
Awatar użytkownika
GRZECHU
Rookie
Kontakt:

Post autor: GRZECHU »

Ecik zawodnikiem! Daaawno tego nie grali ! :shock: Nie za moich czasów. :D
Wodzu
Rookie

Post autor: Wodzu »

Taaaak. Ecik na pewno będzie zawodnikiem, szczególnie, że zawody będą w niedzielę i poniedziałek :lol: .To chyba po to, aby nikt nie tryknął Ecikowego modelu w locie :mrgreen: .Marcin edytuj datę, bo ktoś faktycznie przyjedzie w poniedziałek i się zdziwi :lol:
Pozdrawiam Wojtek
Tylko trening czyni mistrza
Awatar użytkownika
AQUARIUS
Rookie

Post autor: AQUARIUS »

Już poprawiłem. Musiałem szybko zaklepać datę, bo mi tu w aeroklubie zaczynają zajmować terminy-spojrzałem na marzec :lol:
Ecik
Ace Pilot

Widzisz Grzesiu jak krótko latasz :lol: .
Awatar użytkownika
GRZECHU
Rookie
Kontakt:

Post autor: GRZECHU »

Mysle ze trafia sie wiekopomna impreza. Wlasnie drę kalendarz i ukladam nowy 👍Pod Płock 💪
A czym tam bedziesz latał? Coś drukniesz? Czy piankę Ci ciachnąć? Bo zapewne swoich gablot nie bedziesz chcial otworzyć 😅
Ecik
Ace Pilot

Trzymam swoje pociski na czarną godzinę i czas z nich popędzić korniki. Własne poleruję spita z emvałem z Polskim malowaniem. 😎 A jak przyjdzie czas to uruchomię moją fabryczkę i posypią się drzazgi :lol: .
Awatar użytkownika
SAPER

Post autor: SAPER »

:D
Awatar użytkownika
mirolek
Rookie
Kontakt:

Post autor: mirolek »

Spojrzałem w kalendarz i proponowany termin zawodów w Płocku to długi weekend po Bożym Ciele ... uuuu, niefortunna propozycja :( w taki długi weekend rodzina gdzieś zawsze ma coś w planie i ciężko się będzie wyrwać :-(
Może udałoby się to zorganizować tydzień później.... święto kupały i tradycyjne ognisko na lotnisku dobrze idą w parze.

Na zawody w Krakowie wstępnie rezerwuje termin 4.06.2021r. Po raz drugi zaryzykuję przeniesienie zawodów na czerwcowy długi i ciepły dzień ale rezerwuję również alternatywny termin 24.09.2021r ...zobaczymy jak potoczą się uzgodnienia z lotniskiem i kalendarzem zawodów ESA

ms
ODPOWIEDZ