Elektryki: propozycja zmiany regulaminu

Regulamin - dyskusja
samolocik

Re: Elektryki: propozycja zmiany regulaminu

Post autor: samolocik »

Odniosłem się tylko do uwagi Wojtka, więc nie ma mowy o złym zrozumieniu :)
Wodzu
Rookie

Post autor: Wodzu »

pacek pisze: śr lut 17, 2021 3:47 pm myślę, że troche brniemy w niewłaściwym kierunku. Załozenie że ktoś celowo żeby obnizyć wagę założy za mały pakiet i jest takim moistrzem , ze w 3 minuty pozamiata jest troche na wyrost.
Kara za np 10- 30 sekund nie dolotu jest chyba przesadna i o takie przypadki nam chodzi.

Bo czasem sie tak zdaża, że ze wzgledu na warunki atmosferyczne czy też inne przyczyny może sie okazać, że w domu na treningu spokojne wylatywał te 7 minut a na zawodach kilka sekund zabrakło.
Masz racje, ale przezorny zawsze ubezpieczony ,jak mawiała zakonnica nakładając prezerwatywę na świecę.....
Chyba pamiętasz Wowę i zawody ESA WW I we Wrocku u Biska 😡.
Polak potrafi...
Pozdrawiam Wojtek
Tylko trening czyni mistrza
samolocik

Ja bym dodał testowo na ten rok do regulaminu zapis o karze równej punktowo dwóm cięciom za zderzenie z modelem, w wyniku którego oderwie się cokolwiek od modelu przeciwnika lub model spadnie.
Może wtedy wzrosła by koncentracja przy lataniu, szczególnie w okresie testowania drukowanych modeli choć i i konstrukcyjne ciągle są w użyciu.
AQUARIUS
Rookie

Post autor: AQUARIUS »

:lol: :lol: :lol: :lol: A któremu modelowi byś tą karę przyznał - modelowi przeciwnika, czy... modelowi przeciwnika? Czy temu któremu oderwie się więcej niż temu drugiemu. "Może wtedy wzrosła by koncentracja przy lataniu" błagam Cie chłopie - koncentracja w czasie lotu jest taka, że między poślady byś karty z biedronki nie wsadził - takie jest napięcie.
pacek

Post autor: pacek »

Ja bym dodał testowo na ten rok do regulaminu zapis o karze równej punktowo dwóm cięciom za zderzenie z modelem, w wyniku którego oderwie się cokolwiek od modelu przeciwnika lub model spadnie.
Może wtedy wzrosła by koncentracja przy lataniu, szczególnie w okresie testowania drukowanych modeli choć i i konstrukcyjne ciągle są w użyciu.
no to grubo poleciałeś. :D

Ciekawi mnie jak zamierzasz w takiej sytuacji ustalić, kto w kogo wjechał ?

Kolizja w locie to "sól" kombatu.
AQUARIUS
Rookie

Post autor: AQUARIUS »

Kolizja w locie to "sól" kombatu.
Dokładnie! Za kolizję właśnie bym oddawał po 100pkt.,a za dobrego pionowego kreta 200! Jak model po krecie wystaje ogonem do góry +300!
pacek

Post autor: pacek »

jak nie będzie kolizji, to kto to będzie oglądał :D

Nie było dzwona , tzn. była nudna walka :lol:

z łezką w oku wspominam "dożynki", gdzie w finale latał kto przeżył :mrgreen:
samolocik

Cieszę się, że moja propozycja spotkała się tak dużą aprobatą :lol:
Awatar użytkownika
mirolek
Rookie
Kontakt:

Post autor: mirolek »

Piotrze ... jak widzę idziesz niechlubnym szlakiem Kamyczka :-( obojętnie co napisać byle by zawrzało.
Gdybym Cię nie znał to uwierzyłbym w to złośliwe trolowanie a tak tylko :?

ms
samolocik

Hej, propozycja to trollowanie? Proponowałem w dobrej wierze, ale się pomyliłem bo teraz widzę że modele nie mają w kombacie żadnego znaczenia. Liczy się tylko wygrana i przyjmuję to do wiadomości choć na podstawie wypowiedzi tylko kilku z grona kilkudziesięciu latających kolegów.
Przynajmniej próbowałem zwrócić uwagę na problem budowy modeli kontra możliwości ich szybkiej utraty przoprzez zderzenie z budowanymi na szybko z pancernych materiałów "latającymi potworami". Nawet wizja wydrukowania dzięki Przemkowi tylu modeli ile jest rund nie poprawiła mi nastroju :-)

Piotr
ODPOWIEDZ