Forum ACES Polska Strona Główna

Forum ACES Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
VIII Bitwa ESA i II Bitwa ACES o Kraków
Autor Wiadomość
Ellipsis
Chcę trochę powalczyć

Wysłany: 2017-10-03, 15:01   VIII Bitwa ESA i II Bitwa ACES o Kraków

Jakoś nikt nie założył wątku o relacji to założe ja. O.

Zawody mimo porannej mgły i małego opóźnienia z nią związanego udało się sprawnie rozegrać, gdyż panowie prowadzący: Wojtek i Mirek pilnowali żeby nie było opóźnień. :grin: W końcu o tej porze roku słoneczko szybko się chowa za kukurydzę więc nie można marudzić.

Zabawa była świetna - jak zwykle i nawet duży ruch na lotnisku (które mieliśmy za plecami) nie przeszkadzał w cięciach, kretach i zderzeniach :mrgreen:

Zdjęć nie mam ale za to mam filmik z zamontowanym ustrojstwem wygranym w losowaniu przekazanym do puli nagród przez Kolegów z Czech - Diki moc!

https://www.youtube.com/watch?v=S1LQHH6QkKY

Fajnie było Was zobaczyć i zobaczenia na następnych zawodach.

http://esa-krakow.pl/

skidan
ACE

Wysłany: 2017-10-03, 19:05   

Dzięki wszystkim za świetną zabawę oraz organizatorom za bardzo wysokim poziom organizacji (wieloletnie doświadczenie macie spore). Pogoda z pominięciem porannej mgły w sobotę rewelacyjna.
4 zawodników w WW1 :oops:
Mam nadzieję, że w przyszłym roku frekwencja w dorosłym Combacie zbliży się do tej z ESA.
Zmiany jakie zostały wprowadzone do regulaminu WW1 znacznie uprościły sprawę. Wojtek dzielnie walczy elektrykiem cały sezon i z trudem udało mi się go w końcu pokonać. Trochę zawdzięczam to Damianowi, który efektownie zderzył się z Wodzem z 3 minucie i do końca ćwiczyłem naloty na słupki :razz: . W finale zaś ja nie wytrzymałem napięcia w walce 1 na 1 z Damianem i przeciągnąłem swojego SPADa i w tedy to Damian miał wolne pole do treningu :grin:
Jeszcze raz dzięki za miło spędzony czas.
Do zobaczenie w Pasterniku na zakończeniu sezonu "Dorosłego Combatu"

Eskadra Kamikadze Wrocław
stopień: podpułkownik
odznaczenia: Srebrna i Bązowa Gwiazda, FW, AC, BAS2011, BAS2012, BAS2013, BAS2014, BAS2016, BAS2017, AW, ACV, AI, BAC2017, ANC

Grzechu
ACE
taśmy już ciągam

Wysłany: 2017-10-03, 23:00   

Witam! Dołączam się do podziękowań. Organizatorom za organizację, znów świetną, kolegą za rywalizację, zaciętą :mrgreen: Pogoda dopisała, a kto nie był, niech żałuje :razz:

Dla tych co chcą sobie powspominać filmiki z kamerki sportowej proszę szukać na moim kanale będą się pojawiać systematycznie. Niestety z braku czasu bez jakiejkolwiek obróbki i cenzury. :oops:
Jak Skidan ćwiczył na słupki :mrgreen:
https://youtu.be/hUsrLB_oeSw

finał ACES WWI
https://youtu.be/Tjv4qFu-xLs

finał ACES WWII
https://youtu.be/ju1scjHtEjw
KAMIKADZE WROCŁAW
Ostatnio zmieniony przez Grzechu 2017-10-05, 15:10, w całości zmieniany 3 razy  

skidan
ACE

Wysłany: 2017-10-04, 09:05   

Tak to jest jsk się trenuje tylko na zawodach.
2 pocałunki podwoziem i jedno niezaliczone bo odbilem się od ziemi ;)
Ale pozostałe rundy nie były tak słabe 😛

odznaczenia: Srebrna i Bązowa Gwiazda, FW, AC, BAS2011, BAS2012, BAS2013, BAS2014, BAS2016, BAS2017, AW, ACV, AI, BAC2017, ANC

Damian
To jak sie tnie te taśmy?
Czarna Husaria

Wysłany: 2017-10-04, 13:14   

Daniel słabe nie były, dwa pierwsze miejsca nie po raz pierwszy w Twojej karierze można tylko pozazdrościć...
Gratuluję... Przyznam że bardzo podobała mi się walka finałowa...

mirolek
ACE
latam bo lubię

Wysłany: 2017-10-04, 14:16   

Dziękuję wszystkim za przyjazd do Krakowa i udział w kolejnej "Bitwie o Wawel"

Wyniki umieściłem w kontynuacji wątku o zawodach a tu skoro otworzył się wątek z relacją to dodam, że zmiana terminu zawodów okazała się być zmianą doskonałą bo wcześniej przez 3 tygodnie z rządu lało z małymi przerwami a wszystkie weekendy były mokre i brzydkie.
Słoneczna pogoda w czasie zawodów sprawiła, że po długie przerwie wszyscy poczuli "wiatr w żagle" i skakali spadochroniarze, latali paralotniarze i szybownicy a lotnisko zwyczajowo obsługiwało też awionetki. Ruch na lotnisku był zatem ogromny ale wydzielony teren dla modelarzy sprawdził się i pozwolił na bezpieczne rozegranie zawodów.

Mojegu startu w spalinie nie skomentuję ale bardzo dziękuję wszystkim za umożliwienie mi udziału w zawodach i akcję poszukiwawczą na koniec zawodów ESA. Zgubiony dzień wcześniej w czasie treningu model SU-4 został znaleziony w wysokiej na 3m kukurydzy - to nielada wyczyn i możliwy tylko dzięki zespołowemu podejściu.
Dziękuję i mam nadzieję, że tym modelem jeszcze powalczę choć mentalnie pożegnałem się z nim gdy zamiast wrócić na lotnisko wybrał się na POP-Corn :-)

ms
www.modelemirek.cba.pl

skidan
ACE

Wysłany: 2017-10-04, 14:27   

Przygotowania do akcji poszukiwawczej trwały cały dzień. Jarek nawązał nawet łączność z motolotniarzem, który wskazał miejsce samolotu (tak przynajmniej myślał) a samolot okazał się reklamówką :mrgreen: , dojście od samochodów do kukurydzy ok 3 minuty, kolejne ustalenia ok 5 minut, a akcja poszukiwawcza 30 sekund. I całą zabawę z chodzeniem po kukurydzy diabli wzięli.
:lol:

mirolek
ACE
latam bo lubię

Wysłany: 2017-10-18, 13:38   

małe przypomnienie jak było w Krakowie ....

https://www.youtube.com/watch?v=v7yeNHwesDA

ms
www.modelemirek.cba.pl

jacek
ACE

Wysłany: 2017-10-20, 14:43   

Zacznę od podziękowania dla organizatorów za kolejną udaną imprezę w Krakowie.
Jak zwykle stanęliście na wysokości zadania, Mirku - wyśmienity film, miło było sobie przypomnieć ostatnie walki :)
Zawody przeprowadzone sprawnie, mimo mgły do godzin południowych i rekordowej frekwencji (w tym sezonie) zdążyliśmy zakończyć finały i rozdanie dyplomów przed zmrokiem!

Moja galeria zdjęć z Pobiednika:
www.Modelerc.info

Do zobaczenia na zakończeniu sezonu w grudniu :) !

www.ModeleRC.info

Ecik
ACE

Wysłany: 2017-10-22, 12:28   

Fajne zdjęcie, widać jak pilot się śmieje ile wykosił tasiemek. :mrgreen:

Odpowiedz do tematu