Forum ACES Polska Strona Główna

Forum ACES Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
WASG 2018 Czechy
Autor Wiadomość
skidan
ACE

Wysłany: 2018-03-01, 16:18   

Eciosław, no przecież przetłumaczyłem.
Cytat:
Zawody w Czechach odwołane.

a to, że oni owijają w bawełnę.
Chcieli pochwalić się jak wiele słówek znają w obcym języku. :razz:

Eskadra Kamikadze Wrocław
stopień: podpułkownik
odznaczenia: Srebrna i Bązowa Gwiazda, FW, AC, BAS2011, BAS2012, BAS2013, BAS2014, BAS2016, BAS2017, AW, ACV, AI, BAC2017, ANC

Ecik
ACE

Wysłany: 2018-03-01, 19:57   

Aaaaaa, no to wszystko tłumaczy. :grin:

skidan
ACE

Wysłany: 2018-04-10, 19:11   

Kolejna ważna wiadomość od organizatorów:

Drodzy piloci,
proszę, wypełnij formularz rejestracyjny. Potwierdzimy Twoją rejestrację w ciągu kilku dni za pośrednictwem poczty e-mail i przedstawimy szczegółowe instrukcje oraz szczegóły dotyczące opłaty startowej. Zarejestruj się najszybciej, jak to możliwe. Opłatę startową należy uregulować do końca kwietnia. Opóźniona płatność zostanie obciążona kwotą 20 EUR. Czekamy na Ciebie w sierpniu na lotnisku Suche ....

ja wysłałem już swoje zgłoszenie. Przy wypełnianiu zaznaczacie WW2 i podajecie modele, a dopiero później można zaznaczyć WW1.
Nadal nie wiem co z ubezpieczeniem. Jest opcja zaznaczenia, że posiada się własne, ale trzeba załączyć skan polisy. Ja zaznaczyłem brak, ale jeszcze dzisiaj wykupię chyba polisę OC na 350 000 na całą Europę w Ergo Hestii. Wysłałem pytanie do organizatorów czy ta kwota będzie wystarczająca.

odznaczenia: Srebrna i Bązowa Gwiazda, FW, AC, BAS2011, BAS2012, BAS2013, BAS2014, BAS2016, BAS2017, AW, ACV, AI, BAC2017, ANC

Ecik
ACE

Wysłany: 2018-04-10, 20:02   

No to pytanie o pieniadze nie hańbi, a nawet jest stawiane na PIERWSZYM planie, nie to co u nas, bida a każdy robi za bogacza. :mrgreen:

karolwd
ACE
Se tak se latam

Wysłany: 2018-04-11, 11:39   

Mnie osobiście martwi brak transparentności opłat. Jakby nie można było opisać tego oficjalnie. Też wysłałem zgłoszenie, ciekawe co odpiszą. Czy pojadę, czy nie tego nie wiem, bo nic nie wiem. Jedyna informacja od ich strony to taka, że podobno WASG ma się odbyć.

Ecik
ACE

Wysłany: 2018-04-11, 11:48   

Ale o kasę to trąbią, a u nas to wstyd jak cholera, a co niektórzy oskarżają o troling.

skidan
ACE

Wysłany: 2018-04-16, 20:17   

Kolejna ważna informacja o WASG:

Opłata startowa WW1 lub WW2 100 € (tylko jedna kategoria) Opłata startowa WW1 i WW2 105 € (obie kategorie) ...

Opłata startowa musi być zapłacona do końca maja (był kwiecień - zmiana), następnie będzie wyższa + 20 €. W tych opłatach są wszystkie płatności dla uczestników za korzystanie z lotniska, bez dodatkowej opłaty za namiot lub przyczepę kempingową. Być może weźmiemy trochę pieniędzy na energię elektryczną od ludzi, którzy z niej skorzystają. Brak dodatkowych opłat za pilot-party. Być może weźmiemy małe pieniądze (5 €) dla osób spoza towarzyszących.
Dzieci do 12 lat bez zapłaty.
Inne osoby zapłacą 80Kč (3,2 €) za noc.
Postaramy się, aby piloci mogli kupić lunch na lotnisku.

Brak refundacji dla osób, które nie będą spać na terenie lotniska (hotele itp.).

Harmonogram zawodów: (projekt)
14.08. przybycie, pomiary samolotów, szkolenie, odprawa, sprawdzanie ubezpieczenia, podpisywanie zasad bezpieczeństwa

15.-18. (19.) .08. zawody (w zależności od pogody) 18. lub 19.8. wyjazd (w zależności od pogody)

piątek 17.08. wieczorna impreza pilot-party z muzyką na żywo (zespół dwóch osób, harley'owiec z ładną czarną dziewczyną :) ) i catering, bez alkoholu od nas, ale jeśli ludzie chcą mieć własny to mogą go zabrać. dzień rezerwy, w razie gdy będzie zła pogoda

Puchary: (projekt)
II wojny światowej - miejsce 1-7 (Finaliści)
I wojny światowej - miejsce 1-6 (Finaliści)
WWII Topfighter 1-3 (topfighter są wszystkie modele z silnikami .15 (E lub
IC) pojedynczy silnik lub bliźniak.

Medale lub puchary za:
Najlepsze kobiety 1-3
Najmłodszy pilot
Najstarszy pilot
Dyplomy dla wszystkich

Zasady konkursu będą standardowe dla międzynarodowych.
Przygotuj samoloty zgodnie z zasadami. Jest to impreza World Aircombat Scale Games, a nie opencombat lub bezpłatny konkurs. Zrób właściwy kształt części modelu, pomaluj, użyj maski silnikowej, popraw odpowiednie malowanie i dekoracje, odpowiedni rozmiar "karabinów" itp. Jeśli nie masz pewności, że Twój samolot jest w porządku, wyślij nam zdjęcie i nazwę modelu, abyśmy mogli rozwiązać wszystko przed czasem.

Jeśli chcesz jakieś dodatkowe informacje, zapytaj nas :)

Opłata startowa może ulec zmianie jeśli okaże się, że organizatorzy dostaną dofinansowanie. o które mocno zabiegają. Aby nie robić zamieszania na oficjalnej stronie zawodów wybrali opcję informowania NC, a my mamy przekazać informację pozostałym.
nie mam informacji co do ubezpieczenia. ja wykupiłem w czwartek przed zawodami ubezpieczenie w Ergo Hestii na 350tys. na cała Europę. Być może na Czechy wystarczy, ale na Niemcy to i tak 10 razy za mało :???:
[/b]

skidan
ACE

Wysłany: 2018-04-26, 17:12   

Nie wiem czy wszyscy widzieli nową zakładkę na stronie WASG:
Horror hangar

nie wiem o co im chodzi. przecież to combat a nie wystawa makiet :razz: :mrgreen:

Ecik
ACE

Wysłany: 2018-04-27, 09:27   

Połowa modeli ACES Polska spełnia te kryteria, a niektóre nawet gorzej.

Grzechu
ACE
taśmy już ciągam

Wysłany: 2018-04-27, 11:11   

Znaczy, takie modele nie są mile widziane? Z ciekawości pojadę i zobaczę jakie będą latać na imprezie w końcowych rundach :mrgreen: . A tak na marginesie skoro gdzieś latały i dopuszczono je do rywalizacji to u nas ACES stoi na światowym poziomie. Szkoda tylko że nas tak mało.

Odpowiedz do tematu