Forum ACES Polska Strona Główna

Forum ACES Polska

Gdy nie latamy i nie budujemy modeli spotykamy się w internecie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Akcja PASTERNIK
Autor Wiadomość
Papa Smerf 
ACE

Wysłany: 2018-04-15, 09:25   Akcja PASTERNIK

Dzień Dobry.

Chciałem podziękować z organizatorom za przygotowanie zawodów, pilotom za wspólne walki.
Ponieważ atmosfera była kameralna to dużo latania (5 walk). Praktycznie bez strat.
Kilka zdjęć
Pozdrawiam
Tomek 'PAPA' Śmigielski

mm 
ACE

Wysłany: 2018-04-15, 10:02   

Jak wam zazdroszczę,piękna pogoda ,5 walk ,pewny finał :cry:
Jedyny pożytek z tego naszego siedzenia w domu to dwa nowe kadłuby do L299.

Wodzu 
ACE

Wysłany: 2018-04-15, 20:18   

Wielkie dzięki dla Skidana , Jego Rodziny i Znajomych za to,że Im się chciało zorganizować te zawody.Pomimo małej frekwencji trwały zaciekłe walki i różnice w punktacji były niewielkie.A co najważniejsze WSZYSCY weszli do finału :mrgreen: .Pomysł z 4 rundami + finał jest bardzo dobry i należy go powielić na następnych zawodach.Zupa gulaszowa była pyszna.Mam nadzieję,że ACES się odrodzi i na następnych zawodach 12.05.18 w Sosnówce-Drogoszowicach pojawi się więcej zawodników.
Pozdrawiam Wojtek.

Grzechu 
ACE
taśmy już ciągam

Wysłany: 2018-04-16, 08:37   

Determinacja Skidana aby kontynuować rozgrywanie ACES jest godna podziwu! Jestem przekonany że jednak da to rezultaty. Spaliny nieuchronnie odchodzą i w ich miejsce pojawiają się elektryki. Duch czasu. Podziękowania dla organizatorów, tych co pomagali, kibicowali ( a pojawiło się kibiców więcej niż zawodników), ja bawiłem się przednie. Pozdrawiam i mam nadzieję że Pasternik nie zniknie z kalendarza naszych zawodów.

zdjęcia
https://drive.google.com/open?id=1yTmIhqT6jxfl9uj4a4LYWAenTAp8wYRk

DSC_0568.JPG
Plik ściągnięto 11 raz(y) 164,06 KB

Ecik 
ACE

Wysłany: 2018-04-16, 09:09   

To dzięki kampanii reklamowej, a mogło dwóch być więcej, może o to chodziło. :mrgreen:

Grzechu 
ACE
taśmy już ciągam

Wysłany: 2018-04-16, 12:10   

Ecik, to są walki powietrzne a nie spotkania kółka różańcowego! Zaproszenie czytaj jako rzucenie rękawicy i albo je podejmiesz albo nie.... Reklama to tylko dla białogłów, gapiów i młodzieży, którzy zechcieliby nas dopingować. A tu muszę przyznać że widownia dopisała.

Ecik 
ACE

Wysłany: 2018-04-16, 13:31   

To miała być rękawica rycerska, a była robocza :mrgreen: .

Krzysiek 
To jak sie tnie te taśmy?

Wysłany: 2018-04-17, 09:54   

Wielkie podziękowania i ukłony dla klanu Skidanów za wysiłek jaki wkładacie w organizację zawodów i podtrzymanie ducha kombatu. Świetnie się bawiłem i fajnie spędziłem dwa dni na polu wsród sympatycznych kolegów. Doskonałe było również "danie regionalne" serwowane w obu dniach zawodów.

Pozdrawiam
Krzysiek

skidan 
ACE

Wysłany: 2018-04-18, 21:14   

Przepraszam, że tak późno odpisuję, ale jestem strasznie zaganiany.

Dziękuję wszystkim zawodnikom za udział w zawodach, a także za pomoc w przygotowaniach i porządkach po zawodach.
Gorące podziękowania dla Gminy Gromadka oraz Andrzeja Petera za pomoc w organizacji zawodów w Pasterniku.
Serdecznie dziękuję również Gminie Warta Bolesławiecka oraz GCK w Warcie Bolesławieckiej za wieloletnią współpracę (1 zawody to MP ESA 07.05.2011). Tak jak wcześniej pisałem były to ostatnie już zawody ESA w gminie Warta Bolesławiecka :cry: . Może jeszcze kiedyś wrócimy na ten teren.

P.S. cieszę się, że "danie regionalne" Wam smakowało i nikt głodny nie chodził. Kucharki się nie znają, a ja też o niczym nie wiedziałem :mrgreen:

Eskadra Kamikadze Wrocław
stopień: podpułkownik
odznaczenia: Srebrna i Bązowa Gwiazda, FW, AC, BAS2011, BAS2012, BAS2013, BAS2014, BAS2016, BAS2017, AW, ACV, AI, BAC2017, ANC

jacek 
ACE

Wysłany: 2018-04-23, 13:48   

Jako uczestnik niedzielnych zawodów ESA, chcę ogromne podziękować Danielowi i Rodzinie za siłę i zaangażowanie w organizację zawodów - pierwszy raz byłem na imprezie u Was! Było zacnie :) - atmosfera pierwszorzędna, jedzienie również zacne :)

Dla Ani wyrazy szacunku za panowanie nad biurem i podziękowania za wielokrotne przypominanie zawodników, aby weryfikowali opublikowane wyniki (po zawodach Daniel wyjaśnił mi skąd wątpliwości ;) ).

W pierwszej rundzie i na zakończenie zawodów udało mi się zrobić kilka zdjęć (nie wiem dlaczego zawsze na zdjęciach mam te same samoloty ;) )

Galeria na mojej stronie: www.Modelerc.info

www.ModeleRC.info

Odpowiedz do tematu