Forum ACES Polska Strona Główna

Forum ACES Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
PP Zawody aircombat ACES i ESA Drogoszowice /Sosnówka/
Autor Wiadomość
Krzysiek
To jak sie tnie te taśmy?

Wysłany: 2018-05-14, 18:54   PP Zawody aircombat ACES i ESA Drogoszowice /Sosnówka/

Zawody, zawody i po zawodach.
Tym razem pogoda nas nie rozpieszczała. Pierwszy dzień deszczowy z przerwami na loty. Drugi wiało okrutnie i to pilotom w twarz, co obfitowało dużą ilością stref.
Zawody uważam za udane bo nic nie przebije fajnej atmosfery jaka panuje w trakcie rozgrywek i przyjemnie znowu spotkać się z kolegami. Było trochę niedociągnięć organizacyjnych ale i tak mam duże uznanie dla Ciebie "Prezes" za zapał i pozytywną energię jaką wkładasz w to co robisz.

Alina

Wysłany: 2018-05-14, 20:11   

Dobrze że można się spotkać z kolegami na lotnisku i się posprzeczać , kto komu wleciał w model bo przecież to nie ja :lol:
Burza nas trochę pogoniła ale udało się dokończyć loty.

Krzysiu karkóweczka była pyszna !!

Do następnego spotkania

Ecik
ACE

Wysłany: 2018-05-14, 21:43   

Krzysiu jakie niedociągnięcia, przecież Prezes to jedno wielkie niedociągnięcie. :mrgreen:
Również dziękuję za zawody i wieczorne spotkanie, szkoda że co niektórzy uciekli do domów w ciepłe kapcie i sami musieliśmy rozwiązywać problemy tego świata.

aquarius
ACE

Wysłany: 2018-05-15, 13:54   

I ja przyłączam się do podziękowań i pozdrowień. Klimat i ludzie - nie do znalezienia w innym miejscu w takiej dawce! Klasyfikacyjnie to była moja "życiówka" - poleciałem w każdym z trzech finałów i choć nie przygarnąłem beczułki, to drogę do Drogoszowic już mam na stałe wpisaną w GPS! A poranek niedzielny nie należał do nałatwiejszych :wink:

W podziękowaniu małe fotostory z zawodów(podobieństwo do osób i zdarzeń jest całkowicie zamierzone) w ramach odpowiedzi na pytanie DLACZEGO WARTO BYĆ NA ZAWODACH AIRCOMBAT?

GRATULUJĘ ZWYCIĘZCOM I DO ZOBACZENIA W PŁOCKU 16-17.06.2018
Ostatnio zmieniony przez aquarius 2018-05-15, 14:21, w całości zmieniany 1 raz  

Wodzu
ACE

Wysłany: 2018-05-15, 14:09   

Gratulacje dla zwycięzców,podziękowania dla Wszystkich za super spędzone dwa dni na lotnisku.
Do zobaczenia na następnych zawodach(ja chyba dopiero w Wieluniu)
Pozdrawiam Wojtek.
P.S.Lista do Biedronki była za długa i wyczerpały mi się akumulatory :oops:

mirolek
ACE
latam bo lubię

Wysłany: 2018-05-15, 14:12   

Dziękuję organizatorom za trud przygotowań i organizacje kolejnych zawodów, mam jednak na przyszłość prośbę o sprawdzenie przed zawodami czy arkusz działa jak należy.
Dwie godziny opóźnienia w starcie zawodów odbija się na powrocie do domu co przy zawodach rozgrywanych w niedzielę jest nieco kłopotliwe.

Na szczęście klimat zawodów i pogoda jak zawsze doskonała ..... a, że tym razem mocno wietrzna to było zabawniej i nie czuć było opalenizny (spalenizny) aż do późnego wieczora :-)

ms

.....edit: zawody w Płocku chyba są w czerwcu ? :-)
ms
www.modelemirek.cba.pl

skidan
ACE

Wysłany: 2018-05-15, 22:05   

Marcin, z twojej historyjki uśmiałem się z Anią do łez. :mrgreen:

Serdeczne podziękowania dla zawodników za wspaniałą zabawę oraz dla organizatora za chęć i trud zorganizowania zawodów.
Nie wiem kto rzucił na mnie urok bo szło mi na początku jak pani lekkich obyczajów w deszcz i wszystko co było sprawdzone to cudem samo się popsuło w drodze na lotnisko. Innego wytłumaczenia nie mam bo oblatywałem wszystko przed zawodami i działało do lądowania a na lotnisku nie :twisted:
Bardzo mi pomógł śmiech współczujących kolegów, którzy odpoczywali po obiedzie a ja oblatywałem modele po remontach i ich stwierdzenie: O, widać, że SKIDANOWI silnik ładnie pracuje to znaczy, że to lot treningowy. Za chwilę kolejna runda i silnik mu zgaśnie.
:twisted:
Koledzy :razz:
I tak byłem ostatni to przestałem zwierać pośladki, silniki przestały gasnąć kiedy im się podoba, i jakimś cudem wskoczyłem na podium. :mrgreen:
Jeszcze raz serdecznie wszystkim dziękuję.

Aby nie było tak słodko to dodam jeszcze kilka cipłych słów na przyszłość jako NC1 ACES.
Za długo w tym siedzę i zbyt wiele imprez zorganizowałem, aby nie wiedzieć, że wpadki się zdarzają. Sam miewam je często (problemy z programem - standard, agregaty wożę już 2 a i tak nie mam pewności czy wystarczy, drukarka - 100% że przestanie działać, chyba przestanę ją zabierać bo szkoda nerwów; nawet puchary nie doszły na czas, ale z winy gminy więc dołożyli do przesyłki; i można tak wymieniać dalej)
Ale jak można nie kupić medali/pucharów dla 3 najlepszych pilotów?!?!?! Nikt chyba nie jeździ na zawody dla nagród bo i tak są rzadkością, ale dyplom i puchar lub medal to minimum czego oczekuje się od organizatora.
Dyplomy miały być, ale padła drukarka. Rozumiem, znam ten ból więc czekam na nie na następnych zawodach.
Ale pytam się co z medalami/pucharami dla 3 najlepszych?!?!?! :shock:
Krzysztof,
żółta kartka.

Eskadra Kamikadze Wrocław
stopień: podpułkownik
odznaczenia: Srebrna i Bązowa Gwiazda, FW, AC, BAS2011, BAS2012, BAS2013, BAS2014, BAS2016, BAS2017, AW, ACV, AI, BAC2017, ANC

Alina

Wysłany: 2018-05-16, 08:15   

Marcin relacja z zawodów jest super !!!!

Piotrek B
ACE

Wysłany: 2018-05-17, 13:42   

No ładnie, ładnie, ale ja bym poprosił o jakieś wyniki :razz:

jacek
ACE

Wysłany: 2018-05-18, 07:53   

aquarius napisał/a:
W podziękowaniu małe fotostory z zawodów(podobieństwo do osób i zdarzeń jest całkowicie zamierzone) w ramach odpowiedzi na pytanie DLACZEGO WARTO BYĆ NA ZAWODACH AIRCOMBAT?

Marcin, rewelacyjne fotostory :) . Ubawiłem się przednie :D

www.ModeleRC.info

Odpowiedz do tematu