Forum ACES Polska Strona Główna

Forum ACES Polska

Gdy nie latamy i nie budujemy modeli spotykamy się w internecie

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
kalendarz zawodów 2018
Autor Wiadomość
Piotrek B 
ACE

Wysłany: 2018-05-08, 06:26   

Krzysiek napisał/a:
Rozmawiałem z Danielem

No ja też z Nim rozmawiałem, dlatego niech On sprawę wyjaśni. W każdym razie puchary z Płocka będą z szyldem Mistrzostwa Polski, bo już są gotowe :razz:

A w ESIE- był taki pomysł już dawno, ale chłopaki z Wawy chcieli robić, a Oni jeszcze nie robili, więc tam.

Ecik 
ACE

Wysłany: 2018-05-08, 07:50   

Uzgodnijcie numer telefonu do Skidana, może macie do innego Skidana.

skidan 
ACE

Wysłany: 2018-05-08, 20:51   

ŁOOOOO Panie, ale namieszałem :oops:
Przyznaję się, że prowadziłem negocjacje jednocześnie z Piotrkiem i Krzyśkiem i obaj potrzebowali czasu na odpowiedź, do tego doszły opóźnienia na łączach telefonicznych.
Faktem jest jednak, że Piotrek tego samego dnia wieczorem potwierdził gotowość do organizacji MP ACES.
Mam nadzieję Krzysztof, że się nie gniewasz i nie wycofasz z organizacji zawodów pucharowych. Moja pomoc jest jak najbardziej aktualna.

Eskadra Kamikadze Wrocław
stopień: podpułkownik
odznaczenia: Srebrna i Bązowa Gwiazda, FW, AC, BAS2011, BAS2012, BAS2013, BAS2014, BAS2016, BAS2017, AW, ACV, AI, BAC2017, ANC

Krzysiek 
To jak sie tnie te taśmy?

Wysłany: 2018-05-08, 20:56   

Żaden problem. Już zmieniłem wpis zgłoszenia na zawody.

Zawody: ACES
Mistrzostwa Polski: Nie
Puchar Polski: Tak
Kategorie: WWI i WWII
Miejsce: Okolice Radomia
Termin: 08.09 2018
Ilość dni: 1

skidan 
ACE

Wysłany: 2018-05-09, 16:34   

Krzysiek,
no to super. Przepraszam raz jeszcze za zamieszanie.

Piotrek B napisał/a:
A w ESIE- był taki pomysł już dawno, ale chłopaki z Wawy chcieli robić, a Oni jeszcze nie robili, więc tam.

A wiemy już coś konkretnego?

Eskadra Kamikadze Wrocław
stopień: podpułkownik
odznaczenia: Srebrna i Bązowa Gwiazda, FW, AC, BAS2011, BAS2012, BAS2013, BAS2014, BAS2016, BAS2017, AW, ACV, AI, BAC2017, ANC

jacek 
ACE

Wysłany: 2018-05-09, 20:26   

skidan napisał/a:
Krzysiek,
no to super. Przepraszam raz jeszcze za zamieszanie.

Piotrek B napisał/a:

A wiemy już coś konkretnego?

Tak, wiemy.
Nasze zawody 26.05.2018 w Zalesiu będą miały status Mistrzostw Polski.

www.ModeleRC.info

Aeromodel 
Umiem już latać

Wysłany: 2018-05-16, 08:27   

Cześć,
w planach organizacyjnych Aeromodelklubu BCK na 2018 rok mamy zawody w terminie 8-9 września br. (ESA Aircombat w sobotę i Drony FPV w niedzielę). Przepraszam, że nie zgłaszałem wcześniej, ale to z powodu wątpliwości co do wspólnego miejsca dla obu zawodów (stadion WAT, Fort Bema, czy lotnisko Bemowo). Jak stadion i Fort odpadają i zostaje tylko Lotnisko Bemowo, to Aeroklub Warszawski zaskakuje chęcią organizacji dużego pikniku lotniczego. Podsumowując, proszę o rozważenie ulokowania jeszcze w kalendarzu imprez Pucharu Polski zawodów ESA, na lotnisku Bemowo, w terminie 8 września br.
Jeśli Aeroklub Warszawski wyrzuci nas z lotniska w tym terminie, to bezzwłocznie dam znać. Mam jednak wielką nadzieję, że tak się nie stanie. Pozdrawiam.

aquarius
ACE

Wysłany: 2018-05-16, 10:01   

No ale na 8 września zawody ACES w Radomiu zapowiedział właśnie Krzysiek! Wiem,że dla latających tylko w ESA to bez znaczenia, ale dla tych, którzy latają ESA /ACES to będzie kwestia wyboru - trochę kiepsko...Z kolei 22-23.09. jest zdaje się eurocup w Krakowie, więc robi się gęsto.

Grzechu 
ACE
taśmy już ciągam

Wysłany: 2018-05-17, 19:59   

Witam!
Mimo tego że, 8 września nie są rozgrywane zawody ESA, to ze względu na fakt zaplanowanych wcześniej na ten dzień zawodów ACES u Krzyśka nie można wpisać Waszych do PP.
Były już wcześniej dyskusje na forum w temacie frekwencji, z których wynikało, że organizacja imprez z jedno tygodniowym odstępem temu nie służy. Rozgrywaznie dwóch imprez jednego dnia zdyskwalifikuje zawodników startujących w obu dyscyplinach ESA-ACES. Z tego powodu aby dla wszystkich szanse pozostały jednakowe nie można tych zawodów wpisać do PP.
Grzegorz Bielecki NC2

Mam nadzieję że w/w impreza zostanie mimo tego zorganizowana. A brak wpisu do PP nie przeszkodzi zawodnikom dzielnie stanąć do walki.

Aeromodel 
Umiem już latać

Wysłany: 2018-05-18, 19:37   

Cześć, dziękuję bardzo za za rzeczowe odpowiedzi. Zatem w tym roku zawody na Bemowie nie będą pucharowe, tylko zwykłe. Już teraz wszystkich zainteresowanych pilotów serdecznie zapraszam. Jak tylko poznam konkretny termin pikniku lotniczego Aeroklubu Warszawskiego, to bezzwłocznie potwierdzę termin zawodów ESA. Pozdrawiam,

Odpowiedz do tematu