Forum ACES Polska Strona Główna

Forum ACES Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Ogłoszenie 
Ze wzgl?du na atak botów automatyczna rejestracja na forum zostaje wy??czona. W celu utworzenia nowego konta prosz? o kontakt. pjak2 000 na o2 . pl

Poprzedni temat «» Następny temat
HAWKER TEMPEST MkV
Autor Wiadomość
aquarius
ACE

Wysłany: 2019-07-29, 21:20   

Zazwyczaj kabiny w spalinie mam puste - to chyba nie miejsce na ozdobniki. Z drugiej strony nie wygl?da to najciekawiej, a ?e nigdzie mi si? nie spieszy, to wydzierga?em na szybko takiego balsianego pilota:

Nast?pnie maskowanie i malowanie:

Opracowa?em te? stosowne nalepki - ten egzemplarz to kompilacja kilku jakie uda?o mi si? namierzy? w sieci:

I tadam! Nawa?nica w malowaniu, idealnym na pochmurne dni dla krótkowidza :wink: :

Lakiery posz?y marketowe z puchy. ?ó?ty s?abiutko kry?, wi?c go troch? posz?o. Na to pójdzie klar 2k. Na ko?cu wywa?enie i monta? wyposa?enia. Do ko?ca wakacji powinienem zd??y? :cool:

Wodzu
ACE

Wysłany: 2019-07-29, 22:19   

?piesz si?,?widnica czeka we wrze?niu na Ciebie i pozosta?ych kolegów😀😜😍

Grzechu
ACE
ta?my ju? ci?gam

Wysłany: 2019-08-04, 10:33   

W twoim wykonaniu wdzystko wydaje si? proste i ?atwe. Zastanawiam si? czy to nie lepsze ni? drukarka 3D. Model drukuje si? d?ugo a potem nie bardzo jest jak wprowadzi? modyfikacje i jakis taki nietrwa?y. Mój ?y? 3 min
🤔
Wyszed? super. Gratuluj?. Na ?widnic? postaram si? odbudowa? mojego HT. Jest w podobnym malowaniu to b?dzie komplet ciagaczy celów taktycznych.
KAMIKADZE WROC?AW

aquarius
ACE

Wysłany: 2019-09-06, 08:36   

Tempest gotowy. W mi?dzyczasie dosta? wysposa?enie, które po wst?pnym wywa?eniu spocz??o na takiej pó?ce:

Niestety musia?em poprawi? zawiasy - zrobi?em g?upi b??d, mianowicie zabezpieczy?em go?y styrodur w szczelinach jak?? g?st? ?ywic? i zawiasy mi si? niestety zaklajstrowa?y. Zacz??o to p?ka?. W ko?cu wyrwa?em i wklei?em normalne zawiasy. A ?e jak na z?o?? nie mia?em poliesterowych to wykombinowa?em swoj? wersj? z materia?u pn. tyvek:

Wyszed? ci??ko - 1260g. Planowa?em o 100 gramów mniej, ale zapakowa?em mu ci??ki pakiet i wielkie serwo na wysoko?ci. Poza tym rzeczywi?cie jest pancerny :mrgreen: . Planowa?em nim wystartowa? w ?widnicy, ale nie mam go kiedy oblata? - to musz? ju? na spokojnie, a w tym tygodniu wycina?em g?ównie rzutki

Odpowiedz do tematu