Forum ACES Polska Strona Główna

Forum ACES Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Nadajnik...
Autor Wiadomość
Cyzio
Co ja robie tu?!?!?

Wysłany: 2006-05-22, 16:26   Nadajnik...

Witam wszystkich!
Jestem początkującym modelarzem i chcialbym sie zapytać co myslicie o zakupie tego nadajnika:http://nastik.pl/nadajnik-kanalowy-dynam-neko4-odbiornika-p-164.html. Czy sie opłaca?? 149 zł to nie dyżo a cztery kanały powinny mi wystarczyć.

Z góry dziekuje. Cyzio.

fremik
Umiem już latać
absolute begin

Wysłany: 2006-05-22, 20:37   

Hm ... Powiem tak, kupiłem jakoś pod koniec stycznia aparature GWS T6A (z odbiornikiem, serwami itp.) latałem na niej zwykłym elektrykiem ME109 (również GWS) zasięg który udało mi się "wycisnąć" z tej aparatury był (jak dlamnie) mały, kilka razy zaliczyłem ziemie przez utrate zasięgu. Teraz kupuje sanwe vg6000. Przedstawiłem Ci moją sytuacje, warto się zastanowić i dogłębnie przeanalizować wszystko (poczytać opinie o aparaturze itp.) Jakoś straciłem zaufanie do takich aparatur. Myślę, że warto troche zainwestować i mieć spokój latając ...

Pozdro

p.s mogłeś pisać we wcześniejszym temacie dotyczącym też aparatur, beż zakładania nowego podobnego tematu.

Japim
Administrator
Site Admin

Wysłany: 2006-05-23, 11:43   

Tak jak pisal Cyzio. W tej grze wszystko powinno byc ok, bo to i tak jest dosyc niebezpieczny sport. Gdy w kolko gania sie 7 pilotow to zaczyna byc tak samo niebezpiecznie jak efektownie :D . Nie warto iwestowac w kiepski sprzet, bo mozna za to drogo zaplacic. Chyba nikt z nas nie chce zeby zabronili nam latac w kombacie tylko dlatego ze w czasie zawodow jakis model z predkoscia 150km/h wleci w publike i zrobi komus krzywde. Sam kiedys zasadzilem marchewke za linia bezpieczenstwa - cale szczecie ze przed linia publicznosci, ale bylo blisko. Co prawda z powodow technicznych modelu a nie nadajnika, ale po co ryzykowac.
Najtansza dobra aparatura to np Graupner 314 (4 kanaly), potem Grupner 414 itd... Kolega Darek latal na Neonie Hitecka. To musi byc dobre radio, bez problemow z zasiegiem.

Cyzio
Co ja robie tu?!?!?

Wysłany: 2006-05-23, 15:40   

Wielkie dzięki. Teraz szukam innego nadajnika np Hitec-Flash 5x. Zobaczumy jak będzie.

Odpowiedz do tematu