Forum ACES Polska Strona Główna

Forum ACES Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Ze wzgl?du na atak botów automatyczna rejestracja na forum zostaje wy??czona. W celu utworzenia nowego konta prosz? o kontakt. pjak2 000 na o2 . pl

Poprzedni temat «» Następny temat
www II Messerchmitt BF-110
Autor Wiadomość
klopot
ACE
klopot

Wysłany: 2014-08-02, 20:14   

Wiem co? nie tak z serwerem :cry: sk?adam zabawki dalej wklejam gondole silnika c,dn

klopot
ACE
klopot

Wysłany: 2014-08-02, 20:16   

C,d ostatnia fotka to pokazana kropelka na gwincie kleju.

klopot
ACE
klopot

Wysłany: 2014-08-02, 20:36   

C,d

klopot
ACE
klopot

Wysłany: 2014-08-02, 20:51   

1-sza fotka to jak rozpocz?? wyginanie zetki pod katem 110 stopni dlatego poniewa? materia? jest spr??ysty doszlifowane ko?cówki kleszczy pomog? ukszta?towa? koniec jak rozpoczyna?em drugiej strony mia?em co? ko?lawego :cry: w zestawie od "MR" znajduj? si? klawe d?wigienki do lotek lekko je rozwierci?em ko?cówka skalpera. Ta szpilka spyta si? ciekawski.Odpowiedz jest prosta d?wignia nie mo?e by? na ko?cu lotki ani w po?owie to tak samo jak zamontowa? zawias do drzwi w z?ym miejscu futryny :razz: .Szpilka centruje d?wignie jak pominiemy t? zabaw? serwo zaczyna p?aka? po prostu s?ycha? jak g?o?no pracuje w nast?pstwie mamy posypane z?by przek?adni!!!Kluczykiem imbusowym dokr?camy beczk? w d?wigni serwa. Na dzi? ko?cz? czekam na opinie.

Pozdrawiam

klopot
ACE
klopot

Wysłany: 2014-08-03, 18:57   

Witam,
c,d zabawy z uzbrajaniem do obs?ugi silników zastosowa?em 22 A Dualkiego takie mia?em pod r?k? mog?y by? 18 A nawet s? l?ejsze te od Chi?czyka.Ustawi?em d?wignia gazu wychy?y a nast?pnie sprawdzi?em jak dzia?aj? razem w odbiorniku jest OK! nie musz? jak w F7F mia?em jedn + wypi?ty tu niema tego zjawiska widocznie Bec w regulatorze inaczej dzia?a.Jak ma kto? inne wyja?nienie prosz? o podpowiedz. ,C,dn

klopot
ACE
klopot

Wysłany: 2014-08-03, 19:11   

C,d
silniki ?mig?a cenowo jak i wagowo w sklepie mia?em taki wybór te Gws trzy ?opatowe ?adnie si? reprezentuj? ale inne zabior? na oblatanie lubi? drewka ale co na to "krecik" te s? klawe ale nie spotka?em lewo skr?tnych jak si? przekonam o dobroci lotnych modelu przezbroj? silni.C,dn

klopot
ACE
klopot

Wysłany: 2014-08-03, 19:33   

C,d

klopot
ACE
klopot

Wysłany: 2014-08-03, 19:47   

C,d
wysoko?? a w?a?ciwie serwo zamontowa?em tak jak poci?gn? wolantem na siebie (d?wignia na aparaturze co boden nie pcha co nie powoduje wginania popychacza w modelu.Tu pragn? nadmieni? ja tak latam ale znam bliskie mi osoby co maja na wspak ustawienia.Przyk?adem jest Stasio kiedy zawo?a? mnie abym sobie polata? jego modele musia?em ustawi? rewers w aparaturze to tak ma?a wzmianka a tu jak dostosowa?em moje wizje malowania modelu wiem jestem dobry w malowaniu jak to tu powiedziano ale hhhhhiiiiiiiiiii sp?awików niech tak pozostanie mam taki wzrok lubi? widzie? model pomiesza?em,

pozdrawiam

klopot
ACE
klopot

Wysłany: 2014-08-04, 13:34   

Witam,
dzi? ko?cówka budowy mam pewne obawy aby zgodnie z regulaminem"3.6.2. modele w klasie WWII
Jednosilnikowy min 200g max 450g
Wielosilnikowy max 600g silniki maj? swoj? wag? a sam LiPo-l 1500 ma swoja wag?. :???: jest blisko z mniejszym zasilaniem b?dzie super. sprawdzi?em 297g c,dn

klopot
ACE
klopot

Wysłany: 2014-08-04, 13:45   

C,d,
tu pragn? pokaza? ilu robi b??d co do wywarzania widzia?em jak nie raz trzymaj?c model palcami szukaj? ?rodka ci??ko?ci tu metoda pogl?dow? pokarze fotki z kartonu wywa?arki górno p?at a tak dolno p?at c,dn

Odpowiedz do tematu