Forum ACES Polska Strona Główna

Forum ACES Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
www II Messerchmitt BF-110
Autor Wiadomość
klopot
ACE
klopot

Wysłany: 2014-08-02, 20:14   

Wiem coś nie tak z serwerem :cry: składam zabawki dalej wklejam gondole silnika c,dn

klopot
ACE
klopot

Wysłany: 2014-08-02, 20:16   

C,d ostatnia fotka to pokazana kropelka na gwincie kleju.

klopot
ACE
klopot

Wysłany: 2014-08-02, 20:36   

C,d

klopot
ACE
klopot

Wysłany: 2014-08-02, 20:51   

1-sza fotka to jak rozpocząć wyginanie zetki pod katem 110 stopni dlatego ponieważ materiał jest sprężysty doszlifowane końcówki kleszczy pomogą ukształtować koniec jak rozpoczynałem drugiej strony miałem coś koślawego :cry: w zestawie od "MR" znajdują się klawe dźwigienki do lotek lekko je rozwierciłem końcówka skalpera. Ta szpilka spyta się ciekawski.Odpowiedz jest prosta dźwignia nie może być na końcu lotki ani w połowie to tak samo jak zamontować zawias do drzwi w złym miejscu futryny :razz: .Szpilka centruje dźwignie jak pominiemy tą zabawę serwo zaczyna płakać po prostu słychać jak głośno pracuje w następstwie mamy posypane zęby przekładni!!!Kluczykiem imbusowym dokręcamy beczkę w dźwigni serwa. Na dziś kończę czekam na opinie.

Pozdrawiam

klopot
ACE
klopot

Wysłany: 2014-08-03, 18:57   

Witam,
c,d zabawy z uzbrajaniem do obsługi silników zastosowałem 22 A Dualkiego takie miałem pod ręką mogły być 18 A nawet są lżejsze te od Chińczyka.Ustawiłem dźwignia gazu wychyły a następnie sprawdziłem jak działają razem w odbiorniku jest OK! nie muszę jak w F7F miałem jedn + wypięty tu niema tego zjawiska widocznie Bec w regulatorze inaczej działa.Jak ma ktoś inne wyjaśnienie proszę o podpowiedz. ,C,dn

klopot
ACE
klopot

Wysłany: 2014-08-03, 19:11   

C,d
silniki śmigła cenowo jak i wagowo w sklepie miałem taki wybór te Gws trzy łopatowe ładnie się reprezentują ale inne zabiorę na oblatanie lubię drewka ale co na to "krecik" te są klawe ale nie spotkałem lewo skrętnych jak się przekonam o dobroci lotnych modelu przezbroję silni.C,dn

klopot
ACE
klopot

Wysłany: 2014-08-03, 19:33   

C,d

klopot
ACE
klopot

Wysłany: 2014-08-03, 19:47   

C,d
wysokość a właściwie serwo zamontowałem tak jak pociągnę wolantem na siebie (dźwignia na aparaturze co boden nie pcha co nie powoduje wginania popychacza w modelu.Tu pragnę nadmienić ja tak latam ale znam bliskie mi osoby co maja na wspak ustawienia.Przykładem jest Stasio kiedy zawołał mnie abym sobie polatał jego modele musiałem ustawić rewers w aparaturze to tak mała wzmianka a tu jak dostosowałem moje wizje malowania modelu wiem jestem dobry w malowaniu jak to tu powiedziano ale hhhhhiiiiiiiiiii spławików niech tak pozostanie mam taki wzrok lubię widzieć model pomieszałem,

pozdrawiam

klopot
ACE
klopot

Wysłany: 2014-08-04, 13:34   

Witam,
dziś końcówka budowy mam pewne obawy aby zgodnie z regulaminem"3.6.2. modele w klasie WWII
Jednosilnikowy min 200g max 450g
Wielosilnikowy max 600g silniki mają swoją wagę a sam LiPo-l 1500 ma swoja wagę. :???: jest blisko z mniejszym zasilaniem będzie super. sprawdziłem 297g c,dn

klopot
ACE
klopot

Wysłany: 2014-08-04, 13:45   

C,d,
tu pragnę pokazać ilu robi błąd co do wywarzania widziałem jak nie raz trzymając model palcami szukają środka ciężkości tu metoda poglądową pokarze fotki z kartonu wyważarki górno płat a tak dolno płat c,dn

Odpowiedz do tematu