Forum ACES Polska Strona Główna

Forum ACES Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar "Miszcza" Piotrka Miszczyka
Autor Wiadomość
pacek
ACE
chyba już weteran ?

Wysłany: 2014-09-28, 08:09   Puchar "Miszcza" Piotrka Miszczyka

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI dla wszystkich za udział w bitwie :mrgreen:

a tu link do fotek robionych przez Pawła : https://picasaweb.google.com/117912550621519720120/MemoriaPiotraMiszczykaWincentow2014?authkey=Gv1sRgCIDPnf6Cl_ScoAE

-------------------------------------

Pozdrawiam

Arek
[tak sobie latam]

karolwd
ACE
Se tak se latam

Wysłany: 2014-09-28, 08:24   

Witajcie!

Dzięki za świetną zabawę! Zawody na prawdę rewelacyjne no i pogoda dopisała co zważywszy na poranną aurę nie było takie pewne. Koniec końców mieliśmy wsparcie tam "na górze" i wyszło słoneczko a szare chmury zostały rozwiane na korzyść pięknego niebieskiego nieba z odrobiną puszystych chmur.

Sportowo zawody na dobrym poziomie, bardzo wyrównane. Można powiedzieć, że stawka finalistów od drugiego miejsca praktycznie równa. Jedynie Dżabuś odstawał poziomem i nałupał wszystkim 4ccm modelom niepozornie wyglądającym killerem jakim okazało się A6M2 Zero na silniku 2,5ccm - gratulacje. Świetna walka finałowa pokazała, że już u Nas nie jest tak łatwo ciąć, każdy potrafi uciekać. Szło po prostu na żyletki. Gratulacje należą się wszystkim zwycięzcom ale szczególnie chciałem pogratulować Alinie która zajęła 3 miejsce w WWII wytrzymując tą szaleńczą finałową pogoń. Walki były zażarte, szczególnie WWI gdzie trup ścielił się gęsto. Jedna tylko prośba do Wodza, podrzuć mi ten twój wysłużony model "Roladę" ja z nim zrobię porządek :P

Dzięki Pacek za zorganizowanie tych zawodów. Należało by podziękować również wszystkim którzy pomogli m.in. Marcinowi za prowadzenie biura zawodów, Danielowi za podliczenie pucharu eskadr, pilotom którzy zrobili wspaniały pokaz na zakończenie oraz wielu innym których nie wymieniłem za co przepraszam.

Wyniki z zawodów są w CoRe a miejsca na pudle zajęli:
WWI:
1. Arek Pacuszka
2. Wojciech Krajnik
3. Paweł Janczewski

WWII:
1. Michał Wdowikowski
2. Wojciech Krajnik
3. Alina Miszczyk

Zawody kończyły tegoroczne zmagania pucharowe które były zdominowane przez dwóch zawodników. W WWI Daniela Skibę a w WWII Michała Wdowikowskiego, gratuluję! Najbardziej zażarta walka toczyła się jednak w Top Gunie gdzie do końca mogło się wszystko zmienić.
Zwycięzcy pucharów 2014:

ACES WWII: Michał Wdowikowski
1/8 WWI: Daniel Skiba
ACES Top Gun: Tomasz śmigielski

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Piotrek B
ACE

Wysłany: 2014-09-28, 09:12   

Wiwat Alina! Gratulacje dla wszystkich zwycięzców!
Do zobaczenia następnym razem :wink:
No i sprawdziły się słowa Michała: "Pokażę, że można wam wklepać dwuipółką" :mrgreen:

Alina
To jak sie tnie te taśmy?

Wysłany: 2014-09-28, 11:09   

Jesteśmy na wczorajszym polu walki i wspominamy wszystkich organizatorów i uczestników zawodów, które udały się jak rzadko-przynajmniej dla mnie :wink:
Rano nadal puchar stoi -nie zniknął.
Hangar z motolotnią również, więc to nie był sen.
Podziękowania dla pana Karola za lot nieco wyżej niż my latamy. Ale gdyby nie inwencja Arka, to nie oglądałabym lotniska z góry.
Chcemy do podziękowań Karola dodać słowa uznania dla faceta z mikrofonem-Jacka, który na koniec dał pokaz lotu na swojej paralotni PPG
Alina

Papa Smerf
ACE

Wysłany: 2014-09-28, 17:35   puchar polski 2014

Dzień Dobry.

Wyjątkowo duże zawody jak na ten rok. Dzięki prowadzącemu zawody Jackowi i dyscyplinie pilotów mimo krótkiego dnia zawody zostały rozegrane w całości
Dziękuję za wspólne walki wszystkim pilotom, którym się chciało przyjechać i walczyć, organizatorom za poświęcony czas.
Gratulacje dla zwycięzców, dla Aliny szczególne uznanie, mimo iż pierwszego miejsca nie zajęła to jednak mnie Jej wynik bardzo ucieszył i uznanie wzbudził.
Chcę także podziękować NC Karolowi za inwencję i wprowadzenie klasyfikacji Top Gun bo dzięki temu rok 2014 jako zdobywca PP 2.5ccm kończę :roll: co mnie także niebywale cieszy.
Pozdrawiam
Tomek Śmigielski

Wodzu
ACE

Wysłany: 2014-09-28, 20:11   

Witam.
Było SUPER !!!!
Wspaniałe miejsce,poprawiająca sie pogoda,dobra atmosfera,zero kłótni,uśmiechnięte twarze-nawet zaraz po kilu,walka w powietrzu a przyjażń i koleżeństwo na ziemi.To cechowało zawody,którym "z Góry"patronował Piotrek.3-cie miejsce Aliny-rewelacja.
Dzięki Wszystkim za mile spędzoną sobotę.
Pozdrawiam Wojtek

skidan
ACE

Wysłany: 2014-09-29, 08:15   

Dzięki wszystkim za wspaniałe zawody i rewelacyjną frekwencję.
Z rana Packowi zebrało się, że nie dał księdzu na tacę, bo pogoda nie zapowiadała się sprzyjająca. Na szczęście Piotrek czuwał nad nami i szybko się wypogodziło.
Wspaniała rywalizacja i niesamowity wynik Alinki. Łzy szczęścia lały się strumieniem.
Panowie, czapki z głów. Pokonała 20 pilotów, a wśród nich niejeden bardziej utytułowany.
Alinka, jeszcze raz wielki gratulacje.
Jestem dumny z tego, że należymy razem do najlepszej eskadry 2014 w WW1 i WW2 :mrgreen:
Odzyskaliśmy nasz wieloletni tytuł, który przez przypadek został nam odebrany w tamtym roku.
Kamikadze Wrocław górą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Eskadra Kamikadze Wrocław
stopień: podpułkownik
odznaczenia: Srebrna i Bązowa Gwiazda, FW, AC, BAS2011, BAS2012, BAS2013, BAS2014, BAS2016, BAS2017, AW, ACV, AI, BAC2017, ANC

pacek
ACE
chyba już weteran ?

Wysłany: 2014-09-29, 11:07   

a tu pierwsza trójka WW2 jakoś taka sobie, bo z telefonu.

-------------------------------------

Pozdrawiam

Arek
[tak sobie latam]

jantar87
ACE
Robert

Wysłany: 2014-09-29, 17:12   

Dzięki wielkie za wspólne udane zawody :)
Aha jak ktoś ma zdjęcie grupowe z początku zawodów to bardzo proszę o wysłanie mi go na meila:
robert.janowski@o2.pl

PS. Gratulacje Piter!

Pozdrawiam, Drzewołaz :mrgreen:

Kamikadze Wrocław -- ACES
Aircombat Zawiercie -- ESA

skidan
ACE

Wysłany: 2014-10-08, 18:20   

Kto posiada zdjęcie grupowe z rozpoczęcia zawodów? Wklejcie link. dzięki.

Eskadra Kamikadze Wrocław
stopień: podpułkownik
odznaczenia: Srebrna i Bązowa Gwiazda, FW, AC, BAS2011, BAS2012, BAS2013, BAS2014, BAS2016, BAS2017, AW, ACV, AI, BAC2017, ANC

Odpowiedz do tematu