Forum ACES Polska Strona Główna

Forum ACES Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Zawody ACES 1/8WW1 oraz 1/12WW2 Pasternik 14.10.2017
Autor Wiadomość
skidan
ACE

Wysłany: 2017-10-15, 20:03   Zawody ACES 1/8WW1 oraz 1/12WW2 Pasternik 14.10.2017

Witam wszystkich.
Serdecznie dziękuję wszystkim zawodnikom za przybycie. Sponsorom (Gmina Gromadka oraz Fundacja Gryf) za nagrody i przygotowanie terenu oraz wszystkim ludziom dobrej woli za pomoc, bez której nie udało by się zorganizować tych zawodów. Nie będę wszystkich wymieniał bo mogę niechcący kogoś pominąć (a rodzinę i znajomych mam dużą :mrgreen: )
Nie było nas zbyt wielu, ale jak zwykle atmosfera na zawodach była świetna. Aby móc dłużej spędzić z wszystkimi czas postanowiłem rozegrać po 4 walki eliminacyjne. Nie było żadnego sprzeciwu ze strony zawodników.
Pogoda nam dopisała. Było bardzo ciepło, choć wiatr momentami był bardzo mocny i potrafił przydusić modele przy starcie.
Były chyba aż 2 strefy, z czego jedna była moja (Spadem - po cięciu słupka), a druga Wodza Mustangiem przy starcie.
Jak to bywa na ostatnich dożynkowych zawodach kolizji było sporo. Widownia była z tego powodu bardzo zadowolona. My za to musieliśmy się sporo nachodzić, aby znaleźć części. Prezes stracił silnik spalinowy 4ccm w pierwszej walce i nawet poszukiwania kilkunasto osobowej ekipy nie przyniosły efektu. Karol stracił silnik elektryczny chyba w 4 walce i też długo go szukał. Po finałach przyszedł czas na wprowadzanie wyników do CoRe i wtedy okazało się, że zgubiłem telefon. Zamiast wprowadzać wyniki i podsumować Puchar Polski musiałem szukać telefonu. Najmocniej przepraszam :oops: Po raz kolejny kilkunasto osobowa ekipa przeczesał cały terem lotniska w poszukiwaniu 2 silników i 1 telefonu bez zasięgu.
Silnik Karola znalazłem ja, silnik Prezesa znalazła Ania, mój tato zamiast telefonu znalazł czerwony długopis i za namową współczujących kolegów i rodziny postanowiłem zadowolić się tym długopisem. :wink:
Po powrocie do bazy Wodzu zapytał się czy mam ustawiony budzik :idea: i w ten oto sposób o godzinie 4:10 z pomocą Andrzeja - współorganizatora, odnalazłem telefon na środku lotniska :lol:
Wyniki z zawodów wstawiłem na google. link do wyników
Postaram się zaraz wprowadzić wyniki do Core i podać wyniki PP 2017.

Eskadra Kamikadze Wrocław
stopień: podpułkownik
odznaczenia: Srebrna i Bązowa Gwiazda, FW, AC, BAS2011, BAS2012, BAS2013, BAS2014, BAS2016, BAS2017, AW, ACV, AI, BAC2017, ANC

skidan
ACE

Wysłany: 2017-10-15, 20:50   

Wyniki z Pucharu Polski zamieściłem w dziale: Kwatera Główna ACES

odznaczenia: Srebrna i Bązowa Gwiazda, FW, AC, BAS2011, BAS2012, BAS2013, BAS2014, BAS2016, BAS2017, AW, ACV, AI, BAC2017, ANC

Alina
To jak sie tnie te taśmy?

Wysłany: 2017-10-16, 09:20   

Dzięki wielu ludziom, którym chciało się zorganizować kolejne zawody, przeżyliśmy emocje walki, kraks i poszukiwań ( na szczęście wszystkie zguby wróciły do właścicieli) .

Miło było spotkać się , pogoda super nam dopisała .

Pomimo tego, że dwa moje samoloty powróciły w stanie szczątkowym, zawody mam bardzo udane .

W przyszłym sezonie jak zwykle wszyscy będziemy mieli sprzęt ekstra przygotowany :lol: :lol: :lol:

Wodzu
ACE

Wysłany: 2017-10-16, 22:27   

Dzięki wielkie za wspaniale spędzoną sobotę.Gratulacje dla Skidana za dublet pucharowy.Polecamy się pamięci na przyszły rok.
Pozdrawiam Wojtek.

P.S.Cieszę się,że oświeciło mnie z tym budzikiem i Skidan znalazł telefon :mrgreen:
P.S.2.Czy wiadomo coś o terminie zawodów mikołajkowych?Pytam bo mam 08.12. Christmas Party w Firmie w Warszawie i nie wiem czy warto naprawiać już ESA czy coś innego :twisted:

skidan
ACE

Wysłany: 2017-10-17, 16:49   

Naprawiaj spalinową WW1 i zrobimy jakiś trening za 2 tygodnie. Tak fajnie był ustawiony kalendarz po wakacjach, że nie wiem jak wytrzymam pół roku do następnych zawodów ;(
A zawody ESA są 02.12.2017 w Tomaszowie Bolesławieckim.

karolwd
ACE
Se tak se latam

Wysłany: 2017-10-17, 17:06   

Zawody super. Organizacja pierwsza klasa, atmosfera genialna :)

Dzięki wszystkim za dobrą zabawę.

P.S.
Pogoda fajna i można latać. Dla Mnie sezon dopiero się zaczął ;)

Grzechu
ACE
taśmy już ciągam

Wysłany: 2017-10-17, 19:58   

Ja też przyłączę się do pochwał jakie należą się Skidanowi i jego rodzinie i wszystkim, którzy mu pomagali. Impreza wyczarowana w iście sielankowej scenerii. Kibice, harcerze, koledzy modelarze, ciasto, bigos, pięęękna pogoda oraz koledzy motocykliści :wink: niczego nie brakło. Rozegranie 4ej rundy skończyło się dla mojego Tajfuna katastrofą ale na przyszły sezon .... to ho ho! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Pozdrawiam i do zobaczenia w grudniu.
KAMIKADZE WROCŁAW

mm
ACE

Wysłany: 2017-10-17, 20:21   

Kilka zdjęć z komórki .Fotografowie z aparatami macie jakieś ?
Pasternik 2017

Papa Smerf
ACE

Wysłany: 2017-10-17, 21:55   

Dzień Dobry.

Po raz kolejny jestem pod wrażeniem jak cała rodzina i gmina wspiera Daniela przy organizacji zawodów.
Świetnie też, że Daniel zaproponował cztery rundy im więcej tym wyniki mniej przypadkowe a w sumie i jedzie się po to na zawody żeby tych rund zaliczyć jak najwięcej.
Po za dużą ilością lotów, przejechanych kilometrów to wyjątkowo dużo kilometrów wychodziłem właśnie na tych zawodach (dzięki kolegom gubiącym silniki).
No i kilka zdjęć tutaj
zdjęcia z akcji
a jedno najważniejsze zanim inni sfałszują załączam

cz_husarz_ww1.jpg
Zwycięska flaga czarnej husarii
Plik ściągnięto 28 raz(y) 225,46 KB

mm
ACE

Wysłany: 2017-10-18, 00:40   

Flaga Czarnej Husariii ?
Toż się feldmarszałek von Mackens w grobie przwraca tak jak Nakajima i Inogouchi widząc naszą
Ostatnio zmieniony przez mm 2017-11-27, 20:17, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu