Forum ACES Polska Strona Główna

Forum ACES Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
[ESA] Bitwa o Dobroszyce 03.03.2018r.
Autor Wiadomość
Wodzu
ACE

Wysłany: 2018-03-05, 21:13   

Witam.
Panowie,jak Was lubię,tak muszę Was opierdzielić.W piątek padło pytanie-propozycja,odnośnie przesunięcia zawodów na 10.03.18. I co?Poza uwagami NC 1,z którymi się całkowicie zgadzam(a dodatkowo w tym terminie ma padać) nikt nie raczył na ten post odpowiedzieć.Czyli co-mamy wszystko na wszystkich wyje......ane.A podobno forum to główne żródło informacji.Ja dodatkowo korzystam z czegoś takiego jak telefon komórkowy,kiedy potrzebuję zapytać lub dograć jakieś tematy,ale nie wszyscy chyba o tym wiedzą,że po prostu można zadzwonić lub wysłać SMS.Poza tym wydaje mi się,że zapisy na zawody są głównie potrzebne organizatorowi,aby wiedział,czy ma się przygotować na przyjazd 5 czy 50 zawodników,a dopiero potem aby przypomnieć o terminie-po to tworzymy kalendarz na początku roku.Pamiętajmy,że zawody są dla Nas, zawodników,a nie dla organizatorów,sędziów i sponsorów.Z tymi ostatnimi z powodu małej ilości zawodników na imprezach są coraz większe problemy,o czym ostatnio boleśnie przekonał się Skidan.
W sobotę i w niedziele była fantastyczna pogoda na latanie i rozegranie zawodów więc nie bardzo rozumiem obaw Eskadry Zawiercie odnośnie mrozu.Gdyby było więcej zapisanych Krzysiek wypiłby w piatek wieczorem podwójne grzane piwo z sokiem malinowym i stanąłby na końcu pytonga aby rozegrać zawody.Przemyślcie Panowie sobie ten temat.
Pozdrawiam Wojtek.
P.S.W sobotę 10.03.18. nie ma zawodów-będzie padać,a co gorsze może padać również 17.03

kola
Umiem już latać

Wysłany: 2018-03-05, 21:54   

Witam koledzy oficjalnie potwierdzam zawody w Dobroszycach odwołane nowy termin podam w najbliższym czasie

Ecik
ACE

Wysłany: 2018-03-06, 09:07   

Tyle pisaniny na darmo. Przecież to nic nie dotrze do szanownych Kolegów. To samo tylko innymi słowami było pisane wcześniej i nic nie skumali. Innym słowem mają wyczesane.

JacekK
ACE

Wysłany: 2018-03-06, 11:26   

Nasza Eskadra leży i grypuje akurat. Więc czy sob czy nd nic by to nie zmieniło. Pisałem Ci zresztą Wojtku sms w tej sprawie.

Proponuję aby organizatorzy wrzucali info również na pfmrc.eu bo zwyczajnie więcej ludzi to zobaczy. Ja wiem że zaraz napiszecie, że forum combatu jest tu i racja - ale ctrl+c i ctrl+v to chwila a zawsze to lepiej...

Inna kwestia że już za "swojej" kadencji NC obserwowałem spadek chęci ogólny... Tak chyba czasem jest, że to taka sinusoida. Trzeba się starać zarażać nowy narybek, bo to oni napędzają- my stare dziady już nie zawsze możemy i chcemy :D

17.03 postaramy się wyzdrowieć i być. A co do Dobroszyc - spróbujcie jak pisał Jacek O. pomyśleć o jakimś terminie późniejszym, bo szkoda jakby wypadły zawody których i tak niewiele.

Odpowiedz do tematu