Forum ACES Polska Strona Główna

Forum ACES Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Aparatura ...
Autor Wiadomość
fremik
Umiem już latać
absolute begin

Wysłany: 2006-04-25, 20:41   Aparatura ...

Cześć, ostatnio stwierdziałem, że moja aparatura wogle nie nadaje sie do AC ;/ <mały zasięg ok150m> no i dotego to nie jest zadna cyfrówka z możliwością regulowania wychyleń lotek itp. itd. Chyba to jest odpowiednie miejsce na tan temat bo przeciez apka wchodzi rowniez w wyposazenie startowe. Co tu dużo pisać ---> na jakich aparaturach latacie bo chyba musze sprawić sobie nową ;/ <niedawno kupiłem też nową, chyba bede musiał sie jej pozbyć>

Ah coraz to nowe problemy ...

Pozdrawiam

Japim
Administrator
Site Admin

Wysłany: 2006-04-25, 21:14   

Ja zaczynałem od Graupnera FM414. Dobre porzadne radio - co prawda w wersji podstawowej tylko 4 kanaly ale super niezawodne. Moj kolega Darek lata na Hitecu Neonie i kazdy model wyzszy nada sie zupelnie. Do tego jakis dobry odbiornik i mozna kombacic :)

fremik
Umiem już latać
absolute begin

Wysłany: 2006-04-25, 22:29   

A co sądzicie o hitec flash 5x sam nadajnik wychodzi niecale 300pln, to chyba nie dużo... moj sie nie nadaje i musze szybko coś znaleść...

Japim
Administrator
Site Admin

Wysłany: 2006-04-26, 08:39   

Moze byc. Starczy na dlugo. A nawet na baaaaaardzo dlugo jezeli chcesz glownie latac w kombatach. Do tego odbiorniczek np REX5 albo 7 i mozna kombacic. Pakiet dobrze jest miec 4 x AAA bo wychodzi lzej a pojemnosci 750mAh sa wystarczajace. O serwach juz byla dyskusja ale jakby cos bylo nie jasne to wal.

pg
Chcę trochę powalczyć

Wysłany: 2006-04-26, 10:16   

Cześć,

Ja używam Graupner X412. Ma 6 kanałów, rewersy na każdym kanale, mixer. Do tego REX5MPD. Do kombacenia w zupelności wystarcza. Co prawda aparatura nie ma komputera, ale za to kosztuje w sklepie 350 PLN, a na Allegro nowa 250 PLN.

Piotrek Goliasz

Patryk
Co ja robie tu?!?!?

Wysłany: 2006-04-26, 19:13   

ten nadajniczek jest ok znam go dobrze.

fremik
Umiem już latać
absolute begin

Wysłany: 2006-04-26, 20:10   

też tak myśle ale żaden ze sklepów albo nie ma albo mie chce sprzedać zestawu z samym nadajnikiem + ładowarka + aku do nadajnika ;/ napisałem do paru sklepów ale nie otrzymałem zadnej odpowiedzi jedynie od e-modelarza, ale że juz ich nie mają ;/ poczekam narazie...

dzieki za podpowiedz pozdro

Irek
Co ja robie tu?!?!?

Wysłany: 2006-04-26, 20:48   

Czesc wszystkim

Ja mam nadanik Sanwa VG6000 i nadal (juz 2 lata ) jestem z niego bardzo zadowolony, jedyny minus to, za słaby pakiet zasilajacy w zestawie(600mAh). Juz dawno chciałem zmienic, ale zawszy było cos wazniejszego do kupienia. Mysle że nadajnik bedzie mi jeszcze długo służył, mam jednak stale watpliwości co do swojego odbiornika, a mianowicie REX'a 5. Do tej pory latałem samymi elektrykami, i nigdy nie miałem rzadnych problemów. Niedługo skończe swojego pierwszego spalinowego trenerka i troche się boje włorzyc do niego rex'a. Mam zamiar kupić REX'a 7 chyba ze polecacie cos innego? Acha istotne, po trenerku, nastepny bedzie juz kombacik :D

pg
Chcę trochę powalczyć

Wysłany: 2006-04-27, 07:45   

fremik napisał/a:
też tak myśle ale żaden ze sklepów albo nie ma albo mie chce sprzedać zestawu z samym nadajnikiem + ładowarka + aku do nadajnika

A pytałeś w Modelpartner? Wydaje mi się, że tam go dostaniesz.

Piotrek Goliasz

fremik
Umiem już latać
absolute begin

Wysłany: 2006-04-27, 14:03   

No z tego powodu ze modelpartner nie miał w swojej ofercie hiteca to nie pytałem ale skoro sądzisz że może tam być coś takiego to zaraz do nich napisze ... dzięki za podpowiedz.

Odpowiedz do tematu