Forum ACES Polska Strona Główna

Forum ACES Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Aparatura ...
Autor Wiadomość
pg
Chcę trochę powalczyć

Wysłany: 2006-04-27, 14:12   

fremik napisał/a:
No z tego powodu ze modelpartner nie miał w swojej ofercie hiteca to nie pytałem ale skoro sądzisz że może tam być coś takiego to zaraz do nich napisze ... dzięki za podpowiedz.

Miałem na myśli Graupner X412 :)

Sorry za mimowolne wprowadzenie w błąd.

Piotrek Goliasz

fremik
Umiem już latać
absolute begin

Wysłany: 2006-05-03, 16:46   

ok dzięki za wszelkie podpowiedzi... właśnie staram się sprzedać swoją aparature i zakupić coś innego...

REDOX
Chcę trochę powalczyć

Wysłany: 2006-12-14, 17:21   

fremik napisał/a:
też tak myśle ale żaden ze sklepów albo nie ma albo mie chce sprzedać zestawu z samym nadajnikiem + ładowarka + aku do nadajnika ;/ napisałem do paru sklepów ale nie otrzymałem zadnej odpowiedzi jedynie od e-modelarza, ale że juz ich nie mają ;/ poczekam narazie...

na stronie www.modele.sklep.pl kupisz samą gołą aparaturę czyli nadajnik. Ja dwa dni temu kupiłem aparaturę Hitec Flash 5x z odbiornikiem Hiteca, pakiecikami do apki i do odbiornika i ładowarką do pakietów za 380 zł. Sam nadajnik jak pogadasz z nimi w sklepie może wyniesc cie nawet i 300 zł albo mniej. Włascicile jest bardzo elastyczny i zyciowy i można się dogadac. Napewno już kupiłes aparaturę ale jakby inny byli zainteresowani - polecam!!!

Maciej
Umiem już latać
.. ... .. ..

Wysłany: 2006-12-20, 15:47   

wg mnie najważniejsze w nadajniku do combatów są cyfrowe trymery i pamięć kilku modeli.
flash ma niestety pamięć tylko na 5, ale to powinno wystarczyć.

Niestety to radio jest nijakie jeśli chodzi o zastosowanie w innych dyscyplinach. 5 kanałów to dość mało jak na szybowiec, do podstawowego akrobata wystarczy (choć ja używam 6 kanałów w 3D i wtedy też odpada), no a o śmigłowcu nie ma w ogóle mowy...

poza tym ma pewną wadę - nie jest już od jakiegoś czasu produkowane i w razie czego nic do niego nie dokupisz (ale chyba nie warto naprawiać radia za 3 stówy, bo taniej wyjdzie kupić nowe)

konkluzja jest taka :

jako radio tylko do combatu - OK

jako radio na przyszłość - odpada.

REDOX
Chcę trochę powalczyć

Wysłany: 2006-12-20, 16:08   

Ja nie pisalem ze Hitec Flash 5x jest idealna aparaturą bo raczej sie nie spodziwałem ze zamierza ktos z niej korzystac sterujac naraz modelami samolotow, szybowcow, helikopterow, samochodów, ciezarowek, łodzi podwodnych, pancerników i jeszcze nie wiadomo czym. jak sie skoncetrowałem na combacie i uwazam ze dla mnie jest ona dobrą aparatura a jesli ktos chce miec wszystko w jednym to raczej nie ta apka i nie z tej półki. A na zakupy za 2000 zł to raczej nie warto wydawac pieniedzy zeby polatac jednym i tym samym modelem combata czy to na zawodach czy na lesnej polanie. Zgadzamy sie?

Odpowiedz do tematu