Forum ACES Polska Strona Główna

Forum ACES Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat «» Następny temat
Wielka Wojna
Autor Wiadomość
pacek
ACE
chyba już weteran ?

Wysłany: 2012-07-09, 12:16   Wielka Wojna

Witam, jako że dyskusja na temat konfliktu OTB & WS rozlazła się po róznych tematach a WS nie zwalniają tempa w swej czarnej propagandzie i przy każdej nadarzającej się okazji rzucają oszczerstwa na temat OTB, postanowiłe załozyć ten temat i tu próbować prostować ich pomówienia.

To że do boju o Bałtyk poleciała tylko samotna Eskadra Czarnych Orłów, że niby rzuciliśmy naszego Sojusznika na pożarcie ma się nijak do faktów. I -m-ce W WWII ich dowódcy -Wowy, mówi samo za siebie. Wystarczyła Wielka Trójca abyście dostali łomot kompletny.
Więcej nas nie było porzeba. :mrgreen:

Wyprawa ta skoncentrowana była przede wszystkim nma WWII i wynik w WWI pomijam milczeniem :mrgreen:

ale, ale Janie z za Wisły który szczycisz się hasłem, że najważniejsza jest chwała, czyżby coś się zmieniło, że zacząłeś liczyć tak dokładnie pkt. (600pkt w 12 walkach) :mrgreen: zostałeś przyłapany :mrgreen:

Taki jest właśnie Wielki Sojusz, wygłasza jakieś frazesy o pokoju, o podstępnym ataku i konieczności obrony, a gdy tylko nadaży się okazja sam podstępnie i skrycie atakuje nie przebierając w środkach :mrgreen:

-------------------------------------

Pozdrawiam

Arek
[tak sobie latam]

Janek
ACE

Wysłany: 2012-07-09, 21:27   

Hehe, no dosyć zabawne to wszystko, te teksty o WW2 tyż dobre zwłaszcza od kogoś kto stwierdził że nie chce mu się latać w WW2 bo to bez sensu.

Co do mojego policzenia punktów to faktem jest że Generał - mimo że ciągle lata dychawicznym Nieuportem z gumowym napędem - objął prowadzenie w PP WW1. Dlatego stosownym było by obranie odpowiedniej taktyki aby poprawiać wynik a nie utrzymywać go na stałym poziomie.

Papa Smerf
ACE

Wysłany: 2012-07-09, 22:55   Re: Wielka Wojna

pacek napisał/a:
....rzucają oszczerstwa na temat OTB...

To skąd się wziął Papa Smerf na wojnie. Gdyby nie zniszczona wioska co widzieliśmy na znanym filmie nie byłoby go w samolocie

Cytat:
tylko samotna Eskadra Czarnych Orłów, że niby rzuciliśmy naszego Sojusznika na pożarcie

to jedyne prwadziwe zdanie w tym słowotoku
Cytat:
dostali łomot kompletny...
myślę, że Karol opublikuje wyniki

Cytat:
Więcej nas nie było porzeba.

więcej Was nie będzie. Z tego co widzieliśmy pozostała część eskadry Kamikadze już zrozumiała dramatyczny bład popierania MD i nie zaatakowała Bałtyku.

Czarne Orły zobaczyły potęgę Wiekiego Sojuszu zobaczyły że zostali zdradzeni, rozmawiali ze świadkami bestaialskiego ataku na wioskę smerfów i już widziałem zaciskające się szpony na gardłach OTB
Gen. PAPA

Papa Smerf
ACE

Wysłany: 2012-07-09, 22:59   

Janek napisał/a:
... Generał - mimo że ciągle lata dychawicznym Nieuportem z gumowym napędem ..

Szkoda Panie Majorze, że Pan nie widział jak posyłałem tym gumowym napędem do piachu najpierw Karola a potem Michała. Wowa jak to zobaczył to samobójstwo przy starcie popełnił :twisted:
Gen. Papa

ToChY
ACE

Wysłany: 2012-07-09, 23:41   

Poczekajmy do MP.... gdzie przyjadą wszyscy i się zmierzymy w powietrzu... bo takie bzdety co WS wypisuje to po prostu DESPERACJA..

Łomot dostaliście w Górze Kalwarii, Radomiu.. to i dostaniecie na własnym podwórku :cool:

"V Kolumna OTB"

Administrator Forum ACES Polska
www.modelarz.one.pl

pacek
ACE
chyba już weteran ?

Wysłany: 2012-07-10, 08:49   

Papa Smerf napisał/a:
To skąd się wziął Papa Smerf na wojnie

przyjrzałem mu się dokładnie :shock: i tu znów WS nagina rzeczywistość, za sterami siedzi nie Papa Smerf (bo wszyscy wiemy, że ten nosił czerwoną czapeczkę :mrgreen: ) zmusili jakiegoś biednego anonimowego smerfa do wypełnienia samobójczej misji, cały WS :mrgreen:

-------------------------------------

Pozdrawiam

Arek
[tak sobie latam]

Janek
ACE

Wysłany: 2012-07-10, 11:23   

Generale proszę o zmianę nakrycia głowy pilota, bo Wróg się czepia (i chyba ma rację).

Inna sprawa że zaszczyt walki z Generałem nie powinien przypadać byle komu (sądzę że tak od stopnia majora powinno się dopuszczać).

Papa Smerf
ACE

Wysłany: 2012-07-10, 16:07   krzywo czapeczka

Cytat:
(bo wszyscy wiemy, że ten nosił czerwoną czapeczkę

No tak, jak nie ma się rzeczowych argumentów to czapeczka krzywa.
Ja chyba wiem lepiej kto to był. Założył taką czapkę a nie inna żeby go terroryści niezaatakowali po drodze, która była dość długa i okazji do sabotażu wiele.

A wyniki z GK nadal tajne, akcja Bałtyk była niedawno to może to nie jest krecia robota terrorystów, że jeszcze ich nie ma.
Ale fakt faktem, że jedyne wyniki jakie poznaliśmy to z Krainy Łowców,tam gdzie zdradzeni, pozbawieni 1/4 sił wpadliśmy w zasadzkę
i ulegliśmy po bohaterskiej walce.
:roll:
Pozdrawiam

Janek
ACE

Wysłany: 2012-07-10, 20:07   

Generale - dwie sprawy:

1. Co do wyników z GK to mam wszystkie karty i mogę to podliczyć. Tylko kwestia co liczyć, bo chyba najlepszy jest system z Radomia (a tam początkowo był chyba inny pomysł).

2. Doszły mnie słuchy (można powiedzieć podsłuch z kwaterze Macdogs) że planują coś na akcję w Pabianicach. Do WWI i z dużą ilością silników. I fakt że miało by być to coś zaawansowanego technicznego skłania mnie do wniosku że to dezinformacja, ponieważ:

a) projekt nie ma szans powodzenia ze względu na niskie zaplecze inżynieryjne MD
b) projekt nie ma szans powodzenia ze względu na brak pilotów o tak wysokich kwalifikacjach jak u pilotów Wielkiego Sojuszu

W związku z powyższym pewnie znowu nastąpi jakiś haniebny atak podobny do tego który często Generał przywołuje na filmie propagandowym.

Poza tym podejżewam że przestraszyli się wprowadzenia do boju latającej maczugi i próbują na szybko wymyślić coś w celu przykrycia medialnego ich nadchodzącej porażki.

ToChY
ACE

Wysłany: 2012-07-10, 21:24   

Janek napisał/a:
najlepszy jest system z Radomia (a tam początkowo był chyba inny pomysł).

Tak ten system liczenia był uzgadniany wcześniej z NC1 WW2... i pozostał bez zmian...

Administrator Forum ACES Polska
www.modelarz.one.pl

Odpowiedz do tematu