Forum ACES Polska Strona Główna

Forum ACES Polska

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 
Ze wzgl?du na atak botów automatyczna rejestracja na forum zostaje wy??czona. W celu utworzenia nowego konta prosz? o kontakt. pjak2 000 na o2 . pl

Poprzedni temat «» Następny temat
he 162 w esa?
Autor Wiadomość
Pilot71
ACE

Wysłany: 2013-04-20, 16:43   he 162 w esa?

Witam,

Temat nie nowy ale postanowi?em dla urozmaicenia i w?asnej satysfakcji zbudowa? sobie tunelowca w ramach esa. Foto relacji z budowy jako takiej nie b?dzie bo i nie planowa?em jej robi?, ale plany si? zmieniaj?. Mam tylko kilka zdj?? i film z kamerki pok?adowej (jak wrzuc? do netu to podam link).
Po krótce:
-turbinka to 56mm tower pro,
-regulator turnigy 60A niestety za ma?y dla tego silnika bo odcina zasilanie przy pe?nym gwizdku,
-serwa tx500 razy trzy,
-odbiornik zmieni?em na yeti 5 cztero kana?owy 35MHz,
-pakiet Ray 2200mAh 3S
-ca?o?? do lotu oko?o 480 g.

Model wykona?em nie z zestawu (poza skrzyd?ami, które "po?yczy?em" od PZL ?ubra; mam nadziej? ?e Marek si? nie pogniewa :)
Kad?ub wystruga?em z p?yty EPP 50mm, stateczniki za? z 8mm, zdecydowa?em si? na razie nie robi? sterów kierunku, ale pewnie za jaki? czas si? pojawi?. Rozpi?to?? skrzyd?a to 860mm, d?ugo?? kad?uba jest niewiele mniejsza.
Po pierwszym jak na razie locie mam mi?e odczucia, model lata przyjemnie i przewidywalnie nawet na ma?ej pr?dko?ci, przy du?ej pr?dko?ci zauwa?y?em myszkowanie ogona. Brakuje tylko malowania ale z tym si? jeszcze troch? wstrzymam.

fotki s? pod tym linkiem:
https://plus.google.com/photos/107627178508835627718/albums/5868954873494114065?banner=pwa

doda?em film:
http://www.youtube.com/watch?v=9oM6mJIIaTo

Odpowiedz do tematu