Menu Główne
Strona główna
Reguły ACES
Regulamin WW I
Regulamin WW II
Regulaminy ESA
Zawody
Kalendarz
Forum
Eskadry ACES
---Klasyfikacja Eskadr ACES WWI
---Klasyfikacja Eskadr ACES WWII
Eskadry ESA
---Klasyfikacja Eskadr ESA WWI
---Klasyfikacja Eskadr ESA WWII
Ranking Pilotów ACES
Linki
Kontakt
Sklepy z zaopatrzeniem
Statistics
Użytkownicy: 124
Newsy: 206
Odnośniki: 13
odwiedzających: 4922883
Eskadry ESA
niedziela, 19 sierpień 2012


Eskadry Air Combat ESA

Brak Logo
Targówek Zamiejska
Brak Logo
Wściekłe furie
Brak Logo
Podbeskidzie
Skład:
 - Marian Gąsiorowski
 - Karol Tworek
 - Kacper Witkowski
 - Tomasz Piekarski
Skład:
 - Tomasz Krystek
 - Łukasz Kempa
 - Marek Friedenberger
 - Jarosław Strzelczyk
Skład:
 - Grzegorz Ryszawy [góral]
 - Marcin Bożek [pasikonik]
 - Rafał Budzoń
 - Jurek Rajzer [buwi]

Eskadra z Bełchatowa

Jest nas garstka ,mieszkamy w różnych częściach Beskidów ale myślę z czasem nas będzie więcej.

Brak Logo
Nietykalni
(ang. Untouchables)
Brak Logo
Artbem
Brak Logo
ESA  Płock
Skład:
 - Tomasz 'Papa Smerf ' Śmigielski
 - Marcin "Aimeiz" Boboli
 - Jan 'Janek' Korczak Horodyski
 - Marcin 'Meteor" Olas
 - Łukasz Sylla
Skład:
 - Tadeusz Adamowski
 - Michał Bogoński
 - Marcin Dąbrowski
 - Kacper Dolata
 - Roman Dolata
 - Kamil Dudziak
 - Michał Gryglas
 - Marek Kalicki
 - Aleksander Klepek
 - Michał Kłodziński
 - Patryk Kobus
 - Jarosław Kowalski
 - Piotr Kowalski
 - Jan Krolik
 - Wojciech Krolik
 - Wiktor Łaciński
 - Alan Marciniak
 - Stanisław Minksztyn
 - Jacek Owczarczak
 - Igor Skawiński
 - Igor Urban
 - Mateusz Urban
 - Igor Wolski
Skład:
 - Marcin Lipiński - Aquarius
 - Piotr Kubissa - Piotrek B
 - Sławomir Sosnowski - Slaviks
 - Robet Łożyński - Robloz



Lotnisko macierzysyste - Aeroklub Ziemii Mazowieckiej.

Brak Logo
Air Combat Team
Hornets - Biłgoraj
Brak Logo
Eskadra Kraków
Brak Logo
Naspidowane Jelonki
Skład:
 - Brzyski Paweł
 - Brzyski Piotr
 - Buliński Michał
 - Chodara Krzysztof
 - Koszałka Patryk
 - Kozdra Tomasz
 - Mirkiewicz Lech
 - Mirkiewicz Maciej
 - Przybyłek Krzysztof
 - Rafał Jerzy
Skład:
 - Mirosław Skowroński
 - Marcin Marek
 - Jakub Wójcik
 - Rafał Mijal
 - Piotr Kwiatek
 - Witold Kula
 - Hubert Jaworski
 - Tadeusz Cieślik
 - Marek Rokowski
 - Sebastian Morańda
 - Adam Lenik
 - Krzysztof Musiała
 - Anna Mijal
Skład:
 - Rafał Wiaderek - dowódca, pilot oblatywacz
 - Kamil Chipczyński - zastępca dowódcy, spec. od uzbrojenia i wojny psychologicznej
 - Marcin Gurtatowski -oficer prasowy
 - Andrzej Hempel -oficer od spraw zaopatrzenia i transportu
 - Gerard Owsiański -lekarz polowy
 - Konrad Zaprucki
 - Patryk Pietrusiewicz
 - Maciej Barszczewski
 - Piotr Patronik
 - Jacek Hadaś
 - Dariusz Dudzik
 - Dariusz Nanowski



więcej o nas: www.esa-krakow.pl

Brak Logo
Kamikadze Wrocław
Brak Logo
Czarne Orły (ang. Black Eagles)
Brak Logo
Wściekłe Psy
(ang. Mad Dogs)
Skład:
 - Wojciech Krajnik - Wodzu
 - Piotr Eciak - Ecik
 - Marian Miszczyk
 - Arkadiusz Kinasz
 - Alina Miszczyk
 - Jacek Eciak
 - Emil Skorzycki
Skład:
 - Zbigniew 'Wowa' Wdowikowski
 - Mirosław 'Rura' Stachowski
 - Michał Wdowikowski
 - Karol Wdowikowski
Skład:
 - Jacek Sobotka - Szkiełko
 - Andrzej Żelazowski - Fryzjer
 - Paweł Janczewski - Młody
 - Przemek Jakubczak - Japim
 - Arek Pacuszka - Pacek (samozwańczy dowódca)
 - Andrzej Górecki - Góras
 - Aleksander Włazałek


Eskadra można powiedzieć Klanu Wdowików, chociaż posiadamy w szeregach jednego spoza klanu.

Dla niewtajemniczonych zwiemy się również Mad Dogsami a Wrogu w akcie bezsilności i rozpaczy nazywa na Mac Dogsy chociaż w ten sposób biedak może poprawic sobie humor.

Brak Logo
Młode Wilki


Skład:
 - Adrian Wach
 - Damian Bobela - Bobik
 - Daniel Skiba - skidan
 - Dariusz Sawicki
 - Kamil Naskret
 - Martyna Polak - Tina
 - Robert Felczynski
 - Sergiusz Pogwizd - Sero/Pogo (nasz dowódca)
 - Szymon Dlugosz