ZAWODY 2021

Zawody i imprezy ESA
Awatar użytkownika
mirolek
Rookie
Kontakt:

Re: ZAWODY 2021

Post autor: mirolek »

Rozpoczynamy nową erę!
Ku.wa... nawet tu już dotarła Nowa era, Nowy ład, Wielki Reset ..itp :evil: :oops:

Aircombat był, jest i będzie - nic się nie zmieniło i nie zmieni jeśli my nie damy się zmienić.
Są ogłoszone zawody to się rejestrujemy, spotykamy i latamy - bez maseczek, kwarantanny, jakiegoś dystansu czy innych pierdół.

ms
Awatar użytkownika
GRZECHU
Rookie

Post autor: GRZECHU »

Hymmmm.... Narodziny Chrystusa są początkiem nowej ery, tak jak ponowne narodziny naszego forum. To miałem na myśli. :?
Co do tych nowych czasów, mam nadzieję że jednak jako społeczeństwo się ogarniemy i nie nastaną.
Ale, ale tu króluje kombat, więc tematy pozakombatowe i nie poprawiające morale zawodników, uważam za wywrotowe i wielce niepożądane.

To tyle :) hej!
Awatar użytkownika
mirolek
Rookie
Kontakt:

20 lub 27 marca w Kraszowie koło Międzyborza.
Czy coś wiadomo o terminie ???
ms
JJery

Post autor: JJery »

Witam zgłosiłem zawody w Zawierciu w terminie 20 marca terminy rezerwowe 21 27 28 Marzec wiem że Kraszów się nie odbędzie, Jeśli tylko będzie pogoda robimy w Zawierciu.
Wodzu
Rookie

Post autor: Wodzu »

Super, dzięki Jarek😀👍
Pozdrawiam Wojtek
Tylko trening czyni mistrza
Awatar użytkownika
Jacek
Rookie
Kontakt:

Re: Zgloszenia zawodów - sezon 2021

Post autor: Jacek »

GRZECHU pisze: śr lut 24, 2021 1:51 pm Miejsce (Nazwa bitwy): Wiosenne zawody ESA, Kraszów koło Międzyborza
Termin: 20.03.21 lub 27.03.21 (zależnie od pogody)
JJery pisze: pt mar 12, 2021 5:14 pm Miejsce (Nazwa bitwy): II BITWA O ZAWIERCIE
Termin: 20.03.2021r
Widzę, że bardzo ciasno się zrobiło ;)

Jarku, czy to jest jedyny termin, w którym możecie zrobić zawody? Wolałbym, aby jednego dnia nie było zawodów ESA w dwóch rożnych miejscach :)
Pozdrawiam
Jacek Owczarczak
NC1 ESA
Awatar użytkownika
GRZECHU
Rookie

Post autor: GRZECHU »

He He he!
Sprostowanie: zawody w Kraszowie nie mogą się odbyć z powodów ogólnie koronoznanych. Jarek podjął się uratowania imprezy i u niego włodarze stanęli na wysokości zadania.
Tak więc impreza zostaje. Termin zostaje. Zmienia się organizator i miejsce :)
Przepraszamy za zamieszanie, ale zależy nam na rozpoczęciu sezonu więc takie desperacje.
PROSZĘ o deklaracje do Jarka o chęć uczestnictwa, ułatwi to mu organizację.
dalsze info u Jarka.
Pozdrawiam hej!
Awatar użytkownika
Jacek
Rookie
Kontakt:

Post autor: Jacek »

GRZECHU pisze: sob mar 13, 2021 9:45 pm Sprostowanie: zawody w Kraszowie nie mogą się odbyć z powodów ogólnie koronoznanych. Jarek podjął się uratowania imprezy i u niego włodarze stanęli na wysokości zadania.
Tak, tak... Potem doczytałem.. Zakręciłem się między różnymi wątkami na nowym forum i zanim doczytałem, to zdążyłem napisać.
GRZECHU pisze: sob mar 13, 2021 9:45 pm PROSZĘ o deklaracje do Jarka o chęć uczestnictwa, ułatwi to mu organizację.
Wybieram się :)... dawno człowiek nie latał a jest okazja, aby sobie przypomnieć jak nadajnik wygląda :)
Pozdrawiam
Jacek Owczarczak
NC1 ESA
Awatar użytkownika
mirolek
Rookie
Kontakt:

Ogarnijcie się .... jest dziś 15.03 i wciąż nie wiadomo czy za kilka dni są zawody czy ich nie ma.
Było zgłoszenie do kalendarza ale nie ma żadnej informacji, że zawody są.

Na dziś wiadomo, że nie Kraszów a Zawiercie ale wcześniej były w Kraszowie podane cztery możliwe terminy: 20 albo 21 albo 27 albo 28 marzec
Wyjazd trzeba jakoś zaplanować chyba, że to taki bardziej oficjalny trening tylko dla miejscowych.

KIEDY TE ZAWODY, KIEDY REJESTRACJA, JAK DOJECHAĆ I GDZIE ???

ms
JJery

Post autor: JJery »

Zawody w Zawierciu nowy termin 10 lub 11 Kwietnia w zależności od pogody . Zgłoszenia do zawodów proszę wysyłać na maila jjanus36@gmail.com. tel. 603 577 241.
Zapisy do 9 kwietnia do godz. 00:00

Ps. We wtorek Urząd Kontroli Elektronicznej sprawdzi nam pasmo pod względem zakłóceń tak że nie będziemy mieć już problemów . Co do szczegółów zapraszam do kantyny oficerskiej.
Pinezka
https://maps.app.goo.gl/fnsMCmJdxaYYnAMe6
Ostatnio zmieniony wt kwie 06, 2021 1:50 pm przez JJery, łącznie zmieniany 3 razy.
ODPOWIEDZ