Elektryki: propozycja zmiany regulaminu

Regulamin - dyskusja
Awatar użytkownika
mirolek
Rookie
Kontakt:

Re: Elektryki: propozycja zmiany regulaminu

Post autor: mirolek »

Zawodnicy w kolizji nie tracą punktów tylko tracą szansę na ich zdobycie .... a swoją drogą taki nowy zwyczaj, że kto się rozbił ten wieczorem stawia byłby na pewno pozytywnie przyjęty przez zawodników, na pewno bardziej pozytywnie niż zmiany regulaminu :lol: :lol:

ms
TBaki

Post autor: TBaki »

Moim zdaniem kolizje są i będą. Nic tego nie zmieni bo taka jest charakterystyka i ryzyko walk powietrznych.
Nikt o zdrowych zmysłach świadomie nie rozpirzy modelu bo to oznacza że jest po zawodach dla niego a poza tym ryzykuje rozwałkę nie tylko samej konstrukcji ale i wyposażenia (odbiornika w polu nie naprawisz).
Jak ktoś boi sie o model bo sie narobił to polecam zmienic kategorie na makiety F4H lub F4C tam nikt w nikogo nie wjedzie.
Co najwyżej samemu można kreta strzelić
Ecik
Rookie

Post autor: Ecik »

Ale, ale, ale pamiętam jak w Płocku Kolega, nie pamiętam który, specjalnie w mój sprzęt bojowy celował żebym spadł. Tak się zawziął że najpierw zostawił tasiemkę na moim śmigle, a po minucie uderzył w statecznik i spadł pierwszy ode mnie. Fakt że to była kolizyjna runda i przed ostateczną kolizją straciłem pięciu przeciwników, co jak później okazało się nie byli zadowoleni z faktu zakończona przed wcześniej rundy. To była jedna z fajniejszych rund jak wszyscy krzyczeli zabij bandytę itp.... :D
Awatar użytkownika
AQUARIUS
Rookie

Post autor: AQUARIUS »

Takie rundy tylko w Płocku! :twisted: :twisted:
Ecik
Rookie

Przypomnę że to były ostatnie zawody jakie były organizowane, chyba drugie :D .
Ecik
Rookie

Chociaż nie było by to złe, po zastanowieniu. Mniej agresywnego latania, mniej agresji między pilotami, znikną kłótnie i zrobi się tak fajniej. Więcej będzie latania wyżej, a co za tym idzie ziemia nie będzie się rzucała na modele. Myślę że koledzy z zachodu na pewno przyklasną dobrym pomysłom.
Wodzu
Rookie

Post autor: Wodzu »

Pozwolę sobie nie zgodzić się z tym stwierdzeniem. Należy brać przykład i uczyć się od najlepszych. Cała Europa lata ACES nisko ,blisko i ciasno i wcale nie ma tak dużo dzwonów ,bo dobrze widzisz swój model i jesteś w stanie dobrze ocenić odległość od innych. Należy chociaż raz pojechać na EuroCup ,by zabaczyć jak daleko jesteśmy za „murzynami” 😢
Pozdrawiam Wojtek
Tylko trening czyni mistrza
Ecik
Rookie

He he, a myślałem że to My jestesmy murzynami Europy, a to na odwrót, dobre i podoba mi się. :D
ODPOWIEDZ