Dowództwo ACES Polska?

Ogłoszenia Kwatery Głównej ACES
Awatar użytkownika
karolwd
Rookie

Re: Dowództwo ACES Polska?

Post autor: karolwd »

Mirku,

to w sumie nic wielkiego. Na zawodach to do Ciebie będą przychodzić z pytaniami o ragulamin ;P
Generalnie chodzi o rozsądne dbanie o trzymanie się przepisów regulaminu. W ciągu roku i zawodów to bardziej wsparcie na zawodach.

Więcej pracy jest na koniec i początek roku. Ogarnięcie kalendarzy i głosowań, dyskusja o regulaminach itd. Kiedyś było tego dużo jeszcze na forum dyskusji międzynarodowych, teraz nie wiem jak jest ale raczej stabilizacja.

Ja mam ograniczone możliwości wyjazdów na zwody ostatnio, choć chcialo by się pojawić na kilku to nie wiem jak to wyjdzie.

To jak, Ja NC1, Ty NC2 i ciągniemy ten Kombat ;)?

Ja powoli ogarniam się czasowo, organizacyjnie. Muszę odkopać stare statystyki i tematy, pouzupełniać je.
Awatar użytkownika
mirolek
Rookie
Kontakt:

Post autor: mirolek »

działamy :-)
.... raptem mamy w kalendarzu 3 zawody ACES, marny sezon się zapowiada

ms
Wodzu
Rookie

Post autor: Wodzu »

mirolek pisze: czw mar 24, 2022 12:53 pm działamy :-)
.... raptem mamy w kalendarzu 3 zawody ACES, marny sezon się zapowiada

ms
Dlatego proponowałem 4 rundy + finał..👌👍😜
Pozdrawiam Wojtek
Tylko trening czyni mistrza
Awatar użytkownika
mirolek
Rookie
Kontakt:

Post autor: mirolek »

Dla mnie to świetny pomysł ale wymagający dyscypliny ... są tacy których trzeba wołać na start wiele razy :lol: a przy czterech rundach trzeba pilnować limitu czasu między rundami aby dnia nie zabrakło.

ms
Ecik
Ace Pilot

Post autor: Ecik »

Już wcześniej proponowałem dla ociągaczy kary, czyli za brak stawienia się do sędziowania usuwanie najlepszej rundy, a jak nie stawi się na start to o tyle skróci sobie bieg. W innych krajach to działa, ale u nas wszyscy się boją wprowadzić, tylko dla czego? hymm.
japim
Site Admin

Post autor: japim »

Ecik pisze: ndz mar 27, 2022 3:21 pm Już wcześniej proponowałem dla ociągaczy kary, czyli za brak stawienia się do sędziowania usuwanie najlepszej rundy, a jak nie stawi się na start to o tyle skróci sobie bieg. W innych krajach to działa, ale u nas wszyscy się boją wprowadzić, tylko dla czego? hymm.
Losowanie rund jest takie, ze pilot lecący w następnej walce jest sędzia. Jak nie ma sędziego - to proste - nie leci w następnej walce. Czyli nie sędziujesz - nie lecisz.
Ecik
Ace Pilot

Każde rozwiązanie z dwóch ma ogłosić organizator na początku zawodów, ale ze strachu tego nie robi bo mu zawodnicy nie przyjadą i tyle.
Wodzu
Rookie

Panowie, przecież to proste, aby nie łazić po lotnisku - chyba, że lubisz - bierzesz model,nadajnik i skrzynkę, bo kask masz na głowie i idziesz sędziować. Po locie oddajesz kartę startową sędziemu głównemu i szykujesz model do lotu na stanowisku na którym wcześniej sędziowałeś. Proste jak konstrukcja cepa 👍😀😃😄🤣
Pozdrawiam Wojtek
Tylko trening czyni mistrza
Ecik
Ace Pilot

Nooo nie🤣 odpisał Największy Opuźniacz 🤣🤣🤣🤣🤣
Wodzu
Rookie

Chyba pomyliłeś mnie z Dywanem 😜🤪😢🤬